LJUBAV! Kako voljenoj osobi iskazujete osecanja i paznju?:)

black-devil

Primećen član
Poruka
579
Medju nama ima i onih koji su u ljubavi kao slon u fabrici stakla. Onih koji mnogo pricaju ali kada trebaju nesto tako veliko reci, prosto zaneme. Da li ste ikada bili u poziciji da nekoga volite a da to ne umete iskazati, da pred njom ostanete nemi, bez teksta? Jos veci problem nastaje ako izgubite glavu pa jos uspete ne umete nista osim reci dati. Ljubav je cudna, potpuno vas promeni i cinite i ono sto nikada niste cinili a i pocnete praviti glupe greske, i ciniti tooooliko gluposti koje nebiste trebali.:))))
Da li joj/mu stalno kupujute sitnice, ili kupujete skupe poklone, ili je/ga stalno zovete i pisete pisma? Da li vam se ikada desilo da vam osoba koju volite kaze da misli da je vi ne volite ili da bar to ne iskazujete? Da li... 1001 puta - da li?

Kako vi iskazujete svoja osecanja voljenoj osobi?
Volela bih cuti vase postupke i vasa iskustva:)
Bas me interesuje, kako i na koji nacin to radite?:)
 
Ja sam od onih ludaca, sta 1001 put na dan pokazuju koliko ga vole, sta ustaju 15min prije njega da skuvaju kafu, sta mu u radnji kupuju Pez bombone zato jer ih on voli, sto im milijon sitnica stalno prolaze kroz glavu a sve misli se svode na njega tj na nas.....samo postoji jedna greska u svemu tome, ali obicno je prekasno spoznas: razmazis ga 100 na sat i s vremenom imas jednu veliku brigu tj dete koje obozavas
 
Simona:
Ja spadam u ovu drugu kategoriju stalno nesto pricam pricam i svi misle da nikada ne mogu da se zbunim ali kada nesto "tako "treba da kazem nema sansi da se to provuce ma ni kroz zube a ne nesto drugo uzas!!!Nikad nikome nisam rekla "volim te". mozda je dnom samo ali onu varijanti "i ja tebe"
Ceznem da ti kazem naj dragocenije i najvernije reci ali se ne usudjujem, strahujuci da bih mogla posumnjati u njih.
Zato ih oblacim u ne istinu i lazi i govorim suprotno onome sto mislim.
Dodji zovem te iako cutim.
 
macka:
Ja sam od onih ludaca, sta 1001 put na dan pokazuju koliko ga vole, sta ustaju 15min prije njega da skuvaju kafu, sta mu u radnji kupuju Pez bombone zato jer ih on voli, sto im milijon sitnica stalno prolaze kroz glavu a sve misli se svode na njega tj na nas.....samo postoji jedna greska u svemu tome, ali obicno je prekasno spoznas: razmazis ga 100 na sat i s vremenom imas jednu veliku brigu tj dete koje obozavas

Macko, totalno se slazem sa tobom jer sam ja od te fele, kao ti. I isto tako, obilo mi se o glavu to sto se previse razmazio pa je znao da se razbesni kad najmanju sitnicu ne moze da dobije odmah (na pr. ne javim se na mobilni kad on zove jer ga mozda ne cujem ili ga nisam ponela sa sobom).
Mislim, lep je osecaj biti uz nekoga i na tako lep nacin mu pokazivati koliko ga volis, ali se cini da taj pristup i nije bas NAJPAMETNIJI. Cini se da onda muskarci manje cene ono sto imaju jer za to ne moraju da se trude. Ipak oni ostaju u dusi praistorijski lovci koji svoj plen vise vole bas zato sto su se oni trudili i oni ga sami ulovili.
 
Duka82:
Hm, znas reci nekome da ga volis ali stvarno za nas muskarce i nije neki problem, sto bih lagao, posto uglavnom znam da sledi isti "izliv osecanja" sa suprotne strane. Ali, naravno, jos je lakse slagati u vezi toga, pa reci nekome ko ti se samo svidja da ga volis. Cudno je kako te dve magicne reci znaju da uzburkaju necija srca...
Pa ako zaista to mislis (da volis nekoga) te dve reci vise uzburkaju tvoje srce kad to treba da kazes, nego kad ti to neko kaze. Ali nije da ne prija kad se cuju...Mozda ih je zato bolje napisati.
 
ana marija:
ma hajde zar nije prosto pakleno savrseno kad cujes ono volim te a posle nedelju dana saznas da te tip vara jer misli na primer da ti njega ne volis ili tako neki glupi izgovor i sve je kao normalno tvoja krivica jer zaboga on te voli.....
Da, naglasavam tu rec pakleno. Kad su prosto toliko nesigurni u sebe da ce najmanju sitnicu shvatiti kao "pa ti mene ne volis dovoljno".
 
hajde jedno pitanje za oba pola, ha ha al sam ozbiljna,
hm pa jedan decko me mnogo voli i ja njega, to je inace jedna od onih veza na daljinu, i to je sve lepo samo sto meni smeta sto mi se cesce ne javlja i jednom mi se nije javio nekih mesec dana i onda sam se stvarno bila naljutila ali je ubrzo bilo sve ok medutim on mi se opet ne javlja i nije stvar da ima neku drugu devojku ili da mu nije stalo do mene jednostavno je takav tip javlja se retko i to je to a ja sam u stanju da mu pisem vise puta nedeljno i kako sad tu naci neku sredinu, da ja kuliram kao nije mi vazno je poprilicno glupo jer volim da citam sta mi pise i zbog njega proveravam email postu jedno 4 puta na dan mada znam da sigurno nije nista pisao ali ipak, s druge strane on ej natprosecno ambiciozan i ima jako popunjen zivot tako da nije da sedi kod kuce blesi u tv i mrzi ga da mi pise, hajde interesuju me vasa misljenja a ja mislim da cu nekako na fin nacin kako to vec ja umem da mu skrenem paznju da ne bi bilo lose da cujem ponekad nesto od njega...
 
nidzoni:
Ja imam bas taj problem , devojka misli da je ja nevolim,a mnogo je volim.Otisla je na ekskurziju i sada treba da je pozovem da vidim sta radi ali mi je glupo jer mislim da dok joj ja pricam ona ima druge obaveze i ne znam sta da radim!!! -NIKOLA-
Zasto ti je glupo??? Pa to je tvoja devojka, i ma koliko bila zauzeta sigurno ce naci 10-15 minuta vremena da poprica sa tobom. Ovako ce samo misliti da ti nije stalo do nje. Dakle brzo po telefon i zovi!!
 
Simona:
Ja spadam u ovu drugu kategoriju stalno nesto pricam pricam i svi misle da nikada ne mogu da se zbunim ali kada nesto "tako "treba da kazem nema sansi da se to provuce ma ni kroz zube a ne nesto drugo uzas!!!Nikad nikome nisam rekla "volim te". mozda je dnom samo ali onu varijanti "i ja tebe"
Ja je zagrlim, poljubim, (na nachin koji je i nezan i grub, jer je to pali) i vodimo ljubav, nezno, kada hocu da joj tako nesto stavim do znanja
 
Ljubav+Seks ili Seks+Ljubav..svejedno zar ne,ionako na kraju dodje na isto :).Ljubav se moze pokazati na mnogo nacina samo je pitanje koliko smo spremni i koliku tu ljubav prema najdrazoj osobi "smijemo" da pokazemo, da ne bi bilo posle vidiii sto se uobrazio/la :))
Znaci sve u granicama i nema problema ni oko cega ...


Eee daaa jos i ovo da kazem : Gvozdje se kuje dok je vruce :)))
 

Back
Top