Ljubav je..?

Ima mracnije strane, o tome Serafim govori. Ljubomora, obsesivnost, posesivnost, nemiri. Hoce da je mirna. I ja hocu.
Kako sada da objasnim da ne delujem kao frik
Ja ne ljubomorišem, ne histerišem, nisam posesivna...meni ako se ne svidja, okrenem se i odem kao što sam i došla
Mislim, znam da deluje psihopatski i sve to...ali koliko god da volim nekog, sebe volim bar za promil više
 
Kako sada da objasnim da ne delujem kao frik
Ja ne ljubomorišem, ne histerišem, nisam posesivna...meni ako se ne svidja, okrenem se i odem kao što sam i došla
Mislim, znam da deluje psihopatski i sve to...ali koliko god da volim nekog, sebe volim bar za promil više

Okay, to je super, ti svjedocis za sebe. Ja svjedocim za sebe, kad me udari, moram da razmislim, treba mi vremena da se smirim.
 
24118C61-2563-4A4E-AD84-61F4E5EC8042.jpeg
 
Ili splet trenutnih okolnosti

Volja može da bude pokretač, ali može da bude pod uticajem spoljašnjih faktora
Može ali i dalje je volja. Usko povezana sa sudbinom. A Sudbina je tek kad volja kaže amin, ili Amin se kaže Sudbini(kad nije do volje nego isključivo spletu okolnosti i svih prethodnih volja i nevolja)...

Nevolja je jača od Volje. Zato nam i znači više. Kad radimo vredno niko ništa ne kaže, a kad zabrljamo javi se volja u nevolji...
 
:eek::roll::dash:
Ne, ne, i neeeeeeeeeeeeeee..
Ljubav...nema godina, vijek trajanja.. ona se uvijek radja.
Opusti se Neno, šalim se...☺️
Samo mi je malo bzv da sad mi jedni drugima objašnjavamo, šta je ljubav...
Ipak smo svi ovde, jelte bar prešli 30 ++++++


Ljubav je mnogo toga...ima mnogo lica, boja i oblika...varijanti, nijansi ....nije nešto što se može smestiti u jedan post na Krstarici...
 
Poslednja izmena:

Back
Top