Ljubav je..?

neoplanta again

Ističe se
Poruka
2.637

Prilozi

• images (36).jpeg
    images (36).jpeg
    9,1 KB · Pregleda: 5

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.441
И то је добро ,нема ту ништа лоше.
ma gde loše....
razneži me to što sam se upecala na dobrotu čovekovu kada deli sa mnom kiflice 7 days pa pojede krajeve a meni ostavi onaj deo u sredini sa kremom...

i setih se ljubavi ispod sve ove prozaičnosti pa me nešto natera da se osmehujem bez razloga....

marlon\p{Zs}

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.947
ma gde loše....
razneži me to što sam se upecala na dobrotu čovekovu kada deli sa mnom kiflice 7 days pa pojede krajeve a meni ostavi onaj deo u sredini sa kremom...

i setih se ljubavi ispod sve ove prozaičnosti pa me nešto natera da se osmehujem bez razloga....
ebes ljubav kad je u pitanju coko fil
tu ne oprastam nikom pa nek je deva marija

Serafim 00

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.583
Tacno. Ali treba mi vremena da skuzim. Mozda neko moze na prvu loptu, sve zna, zene mozda. Ja ne mogu, moram da skontam o cemu se radi, imam nemire.
Ne može niko da bude siguran ni u šta...Ali opet ti kažem, ako je za tebe...biće tu bez obzira na sve...zato, po mom mišljenju, treba težiti miru
Zato sam i rekla da je ljubav mir lupam gluposti, spucao me zen danas :fdlan:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.