Ljubav je..?

Neno

Elita
Moderator
Poruka
16.224
..smješno pitanje zar ne? :D
Možda (vrlo moguće) i.. nije. Šta je ljubav, ehhh... ti ćeš da me pitaš? :mrgreen:
Znamo (valjda) šta je ljubav.. moguće da neko i ne zna,:roll: niti je imao neku (pravu) ljubav, ali valjda je imao barem simpatiju u životu..

Dakle, ljubav je često vrlo komplikovano pitanje, kako se da primjetiti.. ali i odgovori nisu ništa manje jednostavni. Ljubav je najljepše osjećanje i teško da se može uporediti sa bilo čim. Ali, ne bi mi bili mi, da za sve ne nadjemo adekvatan odgovor.. a da ih ima, ima ite kako:)

Ljubav je kao vatra, može da ti zagrije srce, a može i da ti zapali kuću.
Ljubav je kao vožnja automobila, krećeš naglo, voziš prebrzo, a kočiš kad je već prekasno.
Ljubav je kao matematika.. nemoj da se čudišš ako ga vidiš sa dvije.. nepoznate. :hahaha:
Ljubav je kao šah, ako ne paziš na kraljicu, pokupi je neki konj. :sad2:
Ljubav je kao wi-fi. Ne vidiš je ali osjetiš kad se izgubi konekcija!

Dobro, dosta.. sad valjda znam šta je.. ljubav :mrgreen:
Ja sam (sa)znao a znate li vi..? :D

Poslednja izmena:
Poruka
20.177
Ljubav je samo hemijska reakcija koja se desi u telu životinje kada je u teranju.
Prvo udari jako, a zatim polako bledi, ostavljajući vas na cedilu i često u propalom braku ili vezi.

Zato prekinite ciklus. Uzdignite se iznad ljubavi.

Fokusirajte se na nauku.
Ariana Grande Applause GIF by The Voice

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.