ljubav(isanje) van ljubavi...

Poruka
80
pretpostavljam da je i ova tema sazvakana vec zilion puta, ali hajde, udovoljite mojoj znatizelji (stvarno me mrzi da cesljam po forumu trazeci slicne teme). dakle, koliko je normalno ((ne)pozeljno, (ne)dozvoljeno,itd.) biti sa nekim u skladnoj vezi, a odjednom sanjariti o nekom drugom, strastveno se poljubiti (:oops: ) sa tom osobom, i doci u dilemu: a sta sad? sta je to sto ja zelim? zasto posle nekog vremena veza gubi na strasti, da li je to siguran znak da treba prekinuti? a ako treba, kako rizikovati da vise neces naci osobu koja ce te toliko voleti i toliko ti odgovarati u svemu?
e tako, a sad da vas cujem ;)
 
slatkica pametnica:
pretpostavljam da je i ova tema sazvakana vec zilion puta, ali hajde, udovoljite mojoj znatizelji (stvarno me mrzi da cesljam po forumu trazeci slicne teme). dakle, koliko je normalno ((ne)pozeljno, (ne)dozvoljeno,itd.) biti sa nekim u skladnoj vezi, a odjednom sanjariti o nekom drugom, strastveno se poljubiti (:oops: ) sa tom osobom, i doci u dilemu: a sta sad? sta je to sto ja zelim? zasto posle nekog vremena veza gubi na strasti, da li je to siguran znak da treba prekinuti? a ako treba, kako rizikovati da vise neces naci osobu koja ce te toliko voleti i toliko ti odgovarati u svemu?
e tako, a sad da vas cujem ;)


Ako su neki forumashi te osobe o kojima sanjash onda podrzavam to...
A ako pitash ozbiljno...pa i najbolje jelo i najsladji kolach ako ga grickash svaki dan trazi promenu...sve je to u ljudskoj dushi...pisao sam vec o tome...pitanje je jednostavno -odgovor kompleksan
svi mi neshto zelimo...koliko je to opipljivo i koliko shvatljivo -druga je i duga pricha...kroz moj posao sam unazad godinama video da ljudi nemaju jasno postavljene ciljeve a zele da im se ostvare...nije cilj imati "puno"para,nije cilj biti "zadovoljan"...ciljevi se moraju postavljati konkretno...zelim "toliko i toliko novca nedeljno", zelim biti "zadovoljan na te i te,takve i takve neachine" i sl...
Tachnije uvek morash TACHNO znati shta zelish ...
A shto znachi da nije uvek razlog da se prekida veza...mozda je treba nadgraditi...ali opet...
sve je individualno i relativno....
 
Znash li onu prichu o tamnom vilajetu? Ako ponesesh nesto odatle, kajacesh se. A ako ne ponesesh nishta isto cesh se kajati, pa ti sad vidi. Idite bre u brachno savetovalishte, ili zamoli par drugarica da ti daju alibi, ne znam nishta pametnije da ti kazem. I puno srece sa moje strane.
 
istrazivach:
Ako su neki forumashi te osobe o kojima sanjash onda podrzavam to...

ha, ha, zanimljiv ugao gledanja na stvar...ali sta ako cu time prevariti jednog forumasha? sta onda? :???:
salim se. ;) hvala ti, Istrazivachu na udubljivanju u moju dilemu, i na opsirnom odgovoru. vrlo cenim.

a sto se tice ostalih odgovora, tako mi i treba kad postavljam dubiozna pitanja. u pravu ste, ljudi!
odoh sad na malo introspekcije, i mozda odgovor sam dodje.
pozdrav svima, i srecna nova godina, forumashi! :D
 
To moze da ti se desi jedino ako ne volis dovoljno svog dragog, a to kad pocnes da se dvoumis izmedju njega i nekog treceg i kad osecanja pocnu da se malo halde, to vam verovatno dolazi neka kriza, koja moze biti prolazna a mozda ne, sacekaj malo i ako potraje - THE END!
 
istrazivach:
Ako su neki forumashi te osobe o kojima sanjash onda podrzavam to...
A ako pitash ozbiljno...pa i najbolje jelo i najsladji kolach ako ga grickash svaki dan trazi promenu...sve je to u ljudskoj dushi...pisao sam vec o tome...pitanje je jednostavno -odgovor kompleksan
svi mi neshto zelimo...koliko je to opipljivo i koliko shvatljivo -druga je i duga pricha...kroz moj posao sam unazad godinama video da ljudi nemaju jasno postavljene ciljeve a zele da im se ostvare...nije cilj imati "puno"para,nije cilj biti "zadovoljan"...ciljevi se moraju postavljati konkretno...zelim "toliko i toliko novca nedeljno", zelim biti "zadovoljan na te i te,takve i takve neachine" i sl...
Tachnije uvek morash TACHNO znati shta zelish ...
A shto znachi da nije uvek razlog da se prekida veza...mozda je treba nadgraditi...ali opet...
sve je individualno i relativno....

a kako covek TACNO SAZNA STA ZELI
 
Ja mislim da moze ali tesko i nikada do kraja.
U tome je, u neku ruku i lepota zivota.
Upoznavajuci sebe, iako to nije ni malo lako kao sto zvuci.
Spoznati sebe, svoje najdublje zelje, svoje talente, teznje, potrebe...
A onda ziveti sebe...to je vec laksi deo, ko ima cilj nadje i put...
 
slatkica pametnica:
pretpostavljam da je i ova tema sazvakana vec zilion puta, ali hajde, udovoljite mojoj znatizelji (stvarno me mrzi da cesljam po forumu trazeci slicne teme). dakle, koliko je normalno ((ne)pozeljno, (ne)dozvoljeno,itd.) biti sa nekim u skladnoj vezi, a odjednom sanjariti o nekom drugom, strastveno se poljubiti (:oops: ) sa tom osobom, i doci u dilemu: a sta sad? sta je to sto ja zelim? zasto posle nekog vremena veza gubi na strasti, da li je to siguran znak da treba prekinuti? a ako treba, kako rizikovati da vise neces naci osobu koja ce te toliko voleti i toliko ti odgovarati u svemu?
e tako, a sad da vas cujem ;)

Kad se zaljubis, strast zaljubljivanja postoji. Kad nisi zaljubljen, toga nema. Ja se tesko zaljubim pa mi je sve to bezbolno.

Procitati Blago cara Radovana od Jovana Ducica sekciju O ljubavi.
Lepo je napisao - zaljubljen covek uvek misli da bas ovaj put stvarno voli i da je to ono pravo. A dvoje ljudi koje se danas najvise vole na svetu, sutra se mogu najvise mrzeti.
 
slatkica pametnica:
pretpostavljam da je i ova tema sazvakana vec zilion puta, ali hajde, udovoljite mojoj znatizelji (stvarno me mrzi da cesljam po forumu trazeci slicne teme). dakle, koliko je normalno ((ne)pozeljno, (ne)dozvoljeno,itd.) biti sa nekim u skladnoj vezi, a odjednom sanjariti o nekom drugom, strastveno se poljubiti (:oops: ) sa tom osobom, i doci u dilemu: a sta sad? sta je to sto ja zelim? zasto posle nekog vremena veza gubi na strasti, da li je to siguran znak da treba prekinuti? a ako treba, kako rizikovati da vise neces naci osobu koja ce te toliko voleti i toliko ti odgovarati u svemu?
e tako, a sad da vas cujem ;)
Sve ti je to kockanje... Ko ne riskira ne dobija... ali isto tak moze i da gubi... Sama proceni... izbor je samo tvoj...
 

Back
Top