ljubav+internet=?

somebody

Obećava
Poruka
59
zelim da vas pitam da li mislite da je moguce da se zaljubite preko neta?.....i da li treba da verujete uopste osobi sa kojom chatujete ili se dopisujete?.... da li imate sumlju da vam ta osoba govori istinu?......

sta milsite o ovome??.......:))
 
Ja sam mislila ta je to absolutno teoretski nemoguce...ljubav preko neta...pih!!!! Mislim...surfujem vec nekoliko godina....dopisujem se sa raznim ljudma...emails, forumi..itd...dakle - nemoguce!!!!!

......ALI....ima uvek neko ali..hehehehee.....u poslednjih par meseci sam totalno odlepila na jednog tipa iz USA...za kojeg cak ne znam ni kako izgleda...sto je priznacete vrlo CUDNO!!!!!!! Eh...sta da kazem.....ja jesam cudna...a sad jos i odleplia...odkacila...uh !!! Nevalja ta ljubav na daljinu bre....mnogo komplikovano...*shmrc*

Sto se tice iskrenosti...eh.....to sve zavisi...oprez nikad nije na odmet ;)
 
Ljubav preko neta... Moram da vam kazem da toga ima mnogo vise nego sto mozete i da zamislite! Licno ja poznajem bar 50 osoba koje su se zaljubile preko neta i to ne privremeno nego u potpunosti! Tuzno je to ako ljubav ne mozete ostvariti, ali ako mozete onda i nije tako lose!
Postoji mnogo tipova osoba... Neki ce vas navuci i ispaliti, neki ce se skroz promeniti... Ponekad, kao i u normalnoj komunikaciji, mozete pronaci osobu koja je stalno uz vas a da ni ne sumnjate da prema vama oseca nesto... Vreme donosi sve - posle vise od 2 godine na chatu bice vam jasno da 60% osoba trazi ljubav, saputnika... a ne samo druzenje! Sva sreca pa ima i onih koji zele da se druze...........
 
somebody:
zelim da vas pitam da li mislite da je moguce da se zaljubite preko neta?.....i da li treba da verujete uopste osobi sa kojom chatujete ili se dopisujete?.... da li imate sumlju da vam ta osoba govori istinu?......

sta milsite o ovome??.......:))

Nista je nemoguce, dakle ovo je samo medijum za komunikaciju bas kao i telefon itd itd...

No, evo mog odgovora za pitanje da li su ljudi iskreni.
Brin Morgan kaze, doduse ne za Internet, ali to je nebitno, kaze ovako: "Good students have good teachers, and bad teachers have bad students"

Pre ili kasnije, uvek se dobro i dobro nadju, takodje i obrnuto.
 
Duka82:
Hm, definitvo ne treba verovati osobi sa kojom se dopisujes. Daljina je dovoljan razlog sigurnosti toj osobi sa druge strane kabla da njegove/njene lazi i istine nece biti provaljene...

Duka, ne slazem se potpuno sa tobom, jer koliko god daljina daje nekome sigurnost da "laze", toliko daje sigurnosti da kaze sta zaista misli i oseca (o zivotu, ljubavi, svemu...), jer mozda ne bi bio/bila u stanju da to iskaze prilikom susreta lice u lice. Ponekad se veze preko interneta pokazu iskrenije i jace nego normalne veze izmedju dvoje fizicki bliskih ljudi.

Kaca, ne mora da znaci da ces se razocarati. Naprotiv. Znas da ti to ne zelim. Ja se nisam razocarala, ali samo mislim da je to moguce i da je verovatno prilicno ruzan osecaj.
 
Gazdarica:
Ako na chat ides s unaprijed formiranim misljenjem da ces biti slagan, sta drugo tamo i mozes da dobijes...?
Pametna ova gazdaritza majku mu....;0)))))) Drugaritza koju ja zarazih chatom,udaje se u avgustu za momka kojeg je upoznala ovde...ISKRENOST je ono shto ih je privuklo(kao i niz slichnih interesovanja i splet dobrih okolnosti...ili mozda SUDBINA...)....
 
Definitivno je moguce naci ljubav na netu. Pa i ovaj primer koji je Zena_zmaj dala to dokazuje! A naravno da se iskrenost moze pruziti u potpunosti jer se osobe ne poznaju. Ponekad je lakse otkriti sve nekome za koga ne mislis da ces ga u zivotu videti/cuti. A kad se sve otkrije lakse je vezati se i na kraju - sta? Zaljubiti se i voleti.
 
Mislim da je moguce, jer ja sam upoznala nekog prekog neta, zaljubila se u njega i sad smo zajedno. I to je nesto najlepse sto mi se desilo u zadnje vreme u mom zivotu. Zadovoljna sam. Internet je cudo
 
Zeno_zmaju, hvala sto me tako hvalis...:)))
Nego, zaista, vi skeptici, zasto se ne opustite...???
Nista ne mozete da izgubite... Naprotiv... Samo mozete da dobijete - bezbroj poznanstava, poneko prijateljstvo, a, mozda i ljubav...
Lijepo je ponekad sanjati...;)
 
Gazdarica:
Zeno_zmaju, hvala sto me tako hvalis...:)))
Nego, zaista, vi skeptici, zasto se ne opustite...???
Nista ne mozete da izgubite... Naprotiv... Samo mozete da dobijete - bezbroj poznanstava, poneko prijateljstvo, a, mozda i ljubav...
Lijepo je ponekad sanjati...;)

...Jos kad se san pretvori u javu,jel tako Gazdarice:))))
Ja stvarno ne razumem( a svijski se trudim) sve te skeptike.Narocito ovu koja kaze 100%?Jel to ona vec bila nekad na chatu,pa prestala da dolazi jer je ljubav izdala?Studentkinju razumem,jos je mlada.VOLITE SE LJUDI, ako ne znate,ne mozete,onda ne sirite negativnu energiju.
 

Back
Top