Quantcast

Ljubav ili Strast?

Kafa

Poznat
Poruka
8.491
Pa i nemaju veze strast i ljubav. Svako može da se zaljubi, ali nisu svi ljudi strastveni.
Čak mislim da je veći dio populacije metiljav. :mrgreen:
Strast je karakterna osobina.
Nije vezana samo za seks, može i za posao, neku drugu aktivnost kao putovanja, sport,.....
To sa stimulansima nije strast, to je obično drogiranje. Nije strast da neko popije vijagru, par pića, naduva se pa ide da hebe. Strast je da samo pomisliš na nekog i popališ se. :lol:
Nisam nuzno mislila na hemijske :) i seksi ves je stimulans,pa nadalje.
Strast kao karakterna osobina mi veoma upitno,sta ce ti neko ko se popali na sta stigne.Negde koliko sam videla mislis na volju za zivotom,pa mu dodje entuzijazam u cemu god.Nije veci deo populacije metiljav,nego nesto drugo,al to je sad treca prica da ne kvarimo.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
24.372
Postoje razni oblici patnje, a da se i dalje zovu ljubav, ali to je stvar privrzenosti i postenja...pa cak i empatije.
koja patnja ti ostaje uvek u sećanju?
sigurno nije ona patnja kad si u džepu imao samo deset banki
ali ako ti je neko slomio srce toga ćeš se uvek i sa sigurnošću sećati sa gorčinom
bez obzira na spokoj koji u nastavku života ostvariš
možda ćeš se ako si spokojan u nastavku života lakše izmiriti sa patnjama kroz koje si prošo
a možda su ti baš te patnje jednog dana donele mudrost u otklonu od te gorčine....

pti ber

Buduća legenda
Poruka
25.844
koja patnja ti ostaje uvek u sećanju?
sigurno nije ona patnja kad si u džepu imao samo deset banki
ali ako ti je neko slomio srce toga ćeš se uvek i sa sigurnošću sećati sa gorčinom
bez obzira na spokoj koji u nastavku života ostvariš
možda ćeš se ako si spokojan u nastavku života lakše izmiriti sa patnjama kroz koje si prošo
a možda su ti baš te patnje jednog dana donele mudrost u otklonu od te gorčine....
e ako neka tamo perfi kaze da je to sigurno onda je sigurno :)))))
dalje nisam ni citao:)))

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.