Ljubav ili sex

  • Začetnik teme Gluteus Maximus
  • Datum pokretanja
Anonymous:
Gluteus Maximus:
Guza ti tata :twisted:
moje je da pitam, tvoje da odgovoris ili da preskocis :lol:

Sta se ljutis odmah, ja sam mislila da znas sta ti nick znaci. Ocigledno sam se presla. Gluteus maximus ti je guza tj misic na guzi (onaj najveci), zato sam ti rekla guza...ih sto ti imas kratak fitilj :cry: :oops:

Sto mi je losa ova "memorija pamcenja" uvek zaboravim da se potpisem
i btw ja sam zensko :wink:
 
Gluteus Maximus:
naravno da znam sta znaci nick,i naravno da znam sta znaci kradja nickova,prema tome..potpisuj se kako ti zelis ,a ne kako ja zelim,ok?

Smanji malo dozivljaj. Bice da nisi znao sta ti znaci nick, inace ne bi onako odreagovao, sad se samo vadis posto te sramota :wink: . Ti si to negde cuo pa ti se svidelo kako zvuci :lol: :lol: :wink:
Pozdrav Guzo!

P.S. ja se potpisujem sa gluteus MINIMUS see the difference.
 
Ako je pitanje iključivo ili-ili,a jeste...biram ljubav bez sexa,jer je to mnogo uzvišenija varijanta od, pukog zadovoljavanja fizičkih potreba.LJUBAV-ZAUVEK!!! :D :D :D
 
Ja vam ne branim da se zanosite.

Ako je po vama strast ljubav, onda sam i ja za ljubav, jer to svi dozivljavaju i misle da je to to o cemu pisu pesnici. A fantazije pesnika i decijih mastanja ja sam prevazisao.

A sta je ljubav? Musko i zensko gledanje! Ono sto se muskarcima natura da je njihovo misljenje je zensko i obrnuto.

Da li covek uopste poseduje ta osecanja (bilo koja emotivna) o kojima se toliko cesto zanosi ili je to samo osecaj trenutne srece posle neke vrste samoce. To vam je samo iluzija uma.

Svako osecanje koje se moze imenovati - ne postoji!

Ko nije shvatio, ne mogu objasniti. Niti objasnjavati.

Inkognito, koliko ti imas godina?
 
Gluteus Minimus:
Kazanova:
Ja sam za sex, ma sta ko mislio!

Zavolecemo se mi kasnije, samo polako!

Sex je blizina, zagraljaji, bliskost, hemija... Kako bih ja znao da me ona voli, to su samo moja osecanja i iluzija.

Lubav je, samo, iluzija mladih!

Slusaj matori, nemoj da mi rusis iluzije :wink: :oops:
Ljubav je najbitnija, znas ti to dobro samo pokusavas da budes "frajer sa iskustvom", "stari lisac", "man who knows it all" :D

Pa sto onda pitas klindzove? Pitao si, ja ti odgovorio. A kad budem imao malo vise vremena, pricacu ti bajke jer, ti bi voleo to da cujes.
 
Gluteus Maximus:
Ova je tema mozda bila,ali obzirom da sam na ovom sajtu tek od skoro,voleo bih da cujem misljenja:
Uzmimo situaciju koja mozda zvuci nemoguce (a mozda i ne) da morate da birate da zivite sa ljubavlju bez sexa ili s sexom bez ljubavi,sta bi izabrali?
da li je to u pitanju prava dilema ili samo teorija? ako je ljubav prava usledice i sex,netreba birati izmedju jedne ili druge stvari, ako je sex bez ljubavi to moze da se zgadi, uostalom sex bez ljubavi uvek moze da se kupi...
 
Kazanova:
Gluteus Minimus:
Kazanova:
Ja sam za sex, ma sta ko mislio!

Zavolecemo se mi kasnije, samo polako!

Sex je blizina, zagraljaji, bliskost, hemija... Kako bih ja znao da me ona voli, to su samo moja osecanja i iluzija.

Lubav je, samo, iluzija mladih!

Slusaj matori, nemoj da mi rusis iluzije :wink: :oops:
Ljubav je najbitnija, znas ti to dobro samo pokusavas da budes "frajer sa iskustvom", "stari lisac", "man who knows it all" :D

Pa sto onda pitas klindzove? Pitao si, ja ti odgovorio. A kad budem imao malo vise vremena, pricacu ti bajke jer, ti bi voleo to da cujes.

Nisam ja pitala. Ja sam Gluteus Minimus a pitanje je postavio Gluteus Maximus. Boze matori pa tebi vec poceli da otkazuju refleksi, a ni sa vidom ne stojih bas najbolje :lol: :lol: :wink:
 
ja sam oduvek spavao s tvojim imenom na usnama
ti si oduvek spavala s mojim imenom na usnama
i kuda krenem, tvoja ruka u mojoj ruci
i kada zelim nesto da kazem, ja kazem mi

ljubav, ljubav
ljubav

i svi moji drugovi su odavno i tvoji drugovi
dvojinu su stari Sloveni imali u recniku
i kada zelim da kazem ja, ja kazem mi
i kada mislim o sebi, ustvari ja mislim o nama

ljubav, ljubav
ljubav

kako vreme nam prolazi, da, vreme nam prolazi brzo
i dani i noci su slonovi na indijskom crtezu
i boli i boli i boli i boli, boli nas ljubav
i boli i boli nas ljubav, boli nas ljubav

ljubav, ljubav
ljubav

polako dosada mrsi nam kosu i prlja nam ruke
polako dosada gladi nam bore od nocnoga smeha
i nase reci od milja su navika
nasa imena ... navika
boli nas ljubav, ljubav, ljubav

ljubav, ljubav
ljubav
 
Ovo je pitanje toliko apsurdno, kao kada bi neko pitao: da li bi ste ziveli uzimajući samo hranu bez vode ili samo vodu bez hrane?

Bez osećanja čoveku ne može da se digne a kako nastaju ta osećanja koja neki nazivaju ljubav?

Kada muškarac vidi žensko (ništa bez viuelnog) u njemu se javljaju nagoni i uzbuđenje (ne može se voleti tek tako neka...)...

Kada žensko sretne muškarca, za vreme upoznavanja obično sleduju pitanja: šta studiraš, gde radiš (merenje vrednosti i uspešnosti) i teže je da će se dati nekom bezveznjakoviću (osim ako to nije nalet strasti posle malo dužeg posta).

Vremenom se kod dvoje stvaraju iluzije o jedno drugom i osećanja bliskosti, strasti, pripadanja, te se tako stvara osećaj nekog drugog osećanja koje čovek ne ume objasniti pa ga posle krste u ljubav.

Ljubav o kojoj vi pričate je jedna obična iluzija kao o Bogu ili čoveku (trenutna podređenost i traženje u svojoj iluziji neko uzvišeno biće koje će mu biti uzor a nije svestan da to poseduje već u sebi, samo ako ume da shvati sebe i ima unutrašnji pogled), jer čovek je samo najsavršenija životinja kojoj se emocije mešaju i komešaju a kojih nije ni svestan i koje ga odvlače od realnog života, nego eto, voli ovako da tupi i da se oseća kao neko uzvišeno biće (a u stvari sebe unazađuje) samo zato što ima moć govora.

Evolucija je čoveku kao i svim bićima dala to osećanje da bi jasno i svesno odabralo, pravog partnera za nastavak potomstva. Kada su dvoje u odnosu (seksualnom) a nisu u "ljubavi" - on ne želi da ima sa njom porod, jer ima potpunu kontrolu svesti, te ume i može da zatvori slavinu kad treba, bez zaštite a ona da izgovori reč (što bi rekli mi muškarci "kaže baš kad ne treba") da bi ga povratila u stanje svesnosti, ako oseti da je on na vrhuncu i tako ne zatrudni. U slučaju da se to desi tu su abortusi. Čak iako oboje požele tog trenutka, kasnije shvate da jedno ne odgovara drugom i onda abortus dolazi kasnije.

Znači ljubav je samo osećanje pri pronalasku mužjaka i ženke (i kod čoveka kao i kod životinja) zbog nastavka potomstva.

Još jedna vrsta ljubavi o kojoj vi sigurno mislite da je prava je ona prekretnica iz dečaštva i devojaštva u zrelo osećanje (prva jača osećanja) i emotivno i duhovno sazrevanje i pri tome se obično nalaze sličnog karaktera pa i izgleda ("u drugome tražiti sebe") a koja najviše ostavlja utiska u životu i sliku partnera koji će se kasnije tražiti kroz ceo život.

Najkraće sam sažeo ono što sam shvatio kroz život a ko nije sazreo... možda je tako lepše i ja bih voleo da sam vašeg duha (mada nisam imun na to i te emocije su kako rekoh merilo ko ti je blizak) pa da živim u tim iluzijama. Život je jedna yebena stvar, od malog deteta sazriš za kratko vreme pa i svoje godine pređeš.

P.S.
Onaj čmarić neka me se batali, jer očigledno da njime i razmišlja. Ako ti je to glava, vidim da u njoj imaš debelo crevo puno govana.
 
Incognito:
Ja se tu ne bih mogao opredeliti... ali znam da duze mogu izdrzati bez seksa nego bez ljubavi...

Nekad obican poljubac, zagrljaj, mazenje... ma samo prisustvo voljene osobe... mogu da zadovolje mnogo vise od samog seksa... Ali opet, cinjenica je da je seksualni nagon izuzetno jak da bi mogli da ga ignorisemo, a kad seksualne tenzije porastu iza granice neizdrzljivog, retko koja ljubav moze opstati... Tu krenu svadje (zbog seksualne frustracije), pa se desi i prevara (samo da bi se covek 'olaksao') i etc. i sve ode u ****...

Ali kad bih bas morao da biram, i ako znajuci da to ne bi trajalo predugo, odabrao bih ljubav bez seksa, jer seks mogu lako da kupim... ljubav se ne kupuje!

Posto je pitanje cisto teorijsko, ako bi me neka visa sila primorala da biram, slozila bih se ovde sa tobom, dakle LJUBAV... Dobro, seks ne moram jos uvek da kupujem :D , ali i to se slazem, kad bi dotle doslo, uvek bi se mogao kupiti...negde...i od nekog :wink:
 
Gluteus Maximus:
Ova je tema mozda bila,ali obzirom da sam na ovom sajtu tek od skoro,voleo bih da cujem misljenja:
Uzmimo situaciju koja mozda zvuci nemoguce (a mozda i ne) da morate da birate da zivite sa ljubavlju bez sexa ili s sexom bez ljubavi,sta bi izabrali?
sta je Gluteus Maximus izabrao... ljubav ili sex
 

Back
Top