Quantcast

Ljubav ili sex

• Začetnik teme Gluteus Maximus
  • Datum pokretanja
B

Black AnhelA

Gost
Verovao ili ne,bila sam i u jednoj i u drugoj situaciji.Veza u kojoj sam imala sex bez ljubavi trajala je 1 god. a veza u kojoj ima ljubav,ali ne sex (dobar,cest), zavrsice se bas danas (verovao ili ne) i to posle 3 meseca.I to ti sve govori! Ljubav umire bez sexa,ne moze opstati,to joj je hrana,a sex sam po sebi je nesto zivotinjsko(ali neophodno), a ljubav nesto bozansko (ali ne neophodno jer i kad je nemamo zivimo sa iluzijom o njoj i tako opstanemo)!
Sve sam ti rekla!

Kazanova

Ističe se
Poruka
2.131
Ja mislim da je najbolje pitati žene: da li volite da vas neko voli, ali... ipak mi budi što dalje, jer te se gadim, tebe, tvoje prirode... hoću da imam iluziju o idealnoj ženi kao o devici Mariji a ti si mi samo stvorila tu iluziju!

Ko to može nekog da voli a da ga ujedno i ne poželi (možda samo u manastiru, jer oni tamo nekog vole a ne žele ga)? Svaka žena voli da bude voljena i ujedno željena (žena smatra ljubav kao želju-kada kaže on me voli, to znači on me želi, samo o meni misli i samo mene hoće).

Tako, odrastite i oslobodite se takve iluzije koja u svima nama živi još iz detinjstva i one ljubavi prema majci.

Shvatite seks kao deo ljubavi a ne nešto posebno životinjsko, nastrano...

Pitam muškarce: doživeli ste fizički orgazam a duhovni?

Pitam žene: doživele ste orgazam (grčevi, lepo je bilo), ali koliko ste potpunih orgazama doživele?

Zna li neko kako to izgleda?

Ja se izvinjavam, je li ovo rubrika o religiji?

I neko ko je odrastao (godinama) još je u duši dete!

Kako shvatate život nije mi jasno?!

Ako neku volim sigurno je neću ponižavati time da ne želim njenu blizinu, dodir. Pa zar ne shvatate da je seks i samo pričanje, gledanje u oči (ona evoluciona borba muškog i ženskog)... Ko to uopšte pravi razliku i ume da povuče tu crtu između...? I seks je ljubav, ljubav je seks... gde je tu granica, razlika?

Neka odgovore oni koji imaju bar dva pišanja u životu!

Deca neka samo čitaju!

Gost
Black AnhelA:
Verovao ili ne,bila sam i u jednoj i u drugoj situaciji.Veza u kojoj sam imala sex bez ljubavi trajala je 1 god. a veza u kojoj ima ljubav,ali ne sex (dobar,cest), zavrsice se bas danas (verovao ili ne) i to posle 3 meseca.I to ti sve govori! Ljubav umire bez sexa,ne moze opstati,to joj je hrana,a sex sam po sebi je nesto zivotinjsko(ali neophodno), a ljubav nesto bozansko (ali ne neophodno jer i kad je nemamo zivimo sa iluzijom o njoj i tako opstanemo)!
Sve sam ti rekla!
sve mi je jasno, ljubav umire bez sexa,ljubav je nesto bozansko, zasto se ne potrudis malo da to ne bude samo iluzija...

R

Ribica

Gost
ebo korisnichko ime:
Ribica:
Gazdarica:
"Samo ljudska vrsta moze izmisliti takvu gadost kao sto je ljubav"
Agent Smith
Matrix Revolutions

hahahahhahahaa
slazzem se ko legooo!!!

Normalno,mislila sam na citat koji je gazdarica citirala.A da ne bi bilo zabune:samo bolesni um moze prihvatiti ovakvu "mudrost" Agenta Smitha.

Mada ima malo istine:danas i majka ne gleda svoje dete,ljubav se ipak izgubila.Ko procita,shvatice.....

Gost
Ribica:
ebo korisnichko ime:
Ribica:
Gazdarica:
Agent Smith
Matrix Revolutions

hahahahhahahaa
slazzem se ko legooo!!!

Normalno,mislila sam na citat koji je gazdarica citirala.A da ne bi bilo zabune:samo bolesni um moze prihvatiti ovakvu "mudrost" Agenta Smitha.

e tu se i ja slazzem :) rekoh!

Mada ima malo istine:danas i majka ne gleda svoje dete,ljubav se ipak izgubila.Ko procita,shvatice.....

e tu vetj se razilazimoooooo

E

ebo korisnichko ime

Gost
Anonymous:
Ribica:
ebo korisnichko ime:
Ribica:
Gazdarica:
Agent Smith
Matrix Revolutions

hahahahhahahaa
slazzem se ko legooo!!!

e tu se i ja slazzem :) rekoh!

e tu vetj se razilazimoooooo
zaboravio nick :)