Ljubav ili sex

Ljubav ili sex

  • Ljubav

    glasova: 9 50,0%
  • sex

    glasova: 9 50,0%

  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sta je tu nemoguce? Ljubav bez sexa postoji, kao i veze zasnovane na sexu, bla, bla, bla....zivot pise romane....

Postoji ljubav bez seksa, ali ne kad si s tom osobom ceo zivot. Mozda ti mozes da zamislis da se kresesh s nekim ceo zivot, i to dobro, a da ne gajis nikakvu emociju prema istom. Meni ta hipoteza nekako ne prelazi zdrav razum.
 
Postoji ljubav bez seksa, ali ne kad si s tom osobom ceo zivot. Mozda ti mozes da zamislis da se kresesh s nekim ceo zivot, i to dobro, a da ne gajis nikakvu emociju prema istom. Meni ta hipoteza nekako ne prelazi zdrav razum.

Ma gde ti zivis, vecina veza se i zasniva skoro i iskljucivo na seksu i strastima. A ja sam izabrala ljubav bez seksa, sto dovoljno govori sta ja mislim o seksu bez ljubavi.:razz:
 
Ne bih bila ni u jednoj...

Da se udaram kao luda i da sam emotivno prazna nije dobitna kombinacija...to je kres varijanata

Da volim bez sexa? Moze, ali bih se zbog svojih potreba cesala sa strane za sex, a to vec onda nije ljubav....
 
Bas si nacitan kad sve znas gde se nalazi..svako se sam otkriva

a sta sam to potvrdio pregledavajuci teme koje si otvarao kada si se registrovao i kako si se na njima ponasao,osim da si radio apsolutno isto kao i ono sto meni prebacujes,uostalom nemam zelju vise da sa tobom i tebi slicnima imam bilo kakav vid komunikacije,slobodan si!
...ovo je sex bez emocija?
 
Hmmm...zanimljiva tema....
Pa kad bih morala da biram, kao shto ne moram definitivno bih izabrala sex...Zato shto bih u sluchaju izabrane "ljubavi" sigurno varala svog partnera, i kao shto reche neko iznad, ljubavi tu ne bi bilo. Ovako bih izabrala manje zlo od 2...:lol:
 
pa ozbiljno, kad nekog volim, stalno imam zelju da ga ebem, tako nekako pokazujem koliko ga volim, ne znam kako da objasnim, jednostavno jache od mene..da se stapamo i tako.. a kad to ne osecam, stvarno nemam zelju ni da ga vidim, nit' dodirnem, a kamoli sex..bljak..
ok, ovde ne rachunam rodbinske veze..
 
Zamislite situaciju da sa jednom osobom morate da provedete ceo zivot,ali..

-da sa istom imate savrsen sex,ali da izmedju vas ne postoji apsolutno nikakva emocija
-da sa istom nikada nemate sex,ali je ljubav beskrajno jaka


sta biste izabrali?

HA!Apsolutno nemoguce kod mene.Samo i jedino ako me za osobu vezu emocije sex ce mi biti dobar,inache bice samo i iskljucivo tehnika-ok,not bad al nista za pamcenje...Ako ima emocija jedino je tad kompletno...Zato odkad sam iskusila to,sex+emocije = BOOM!, one night stand me apsolutno ne privlace
 
Seks.

(do skoro sam mislila da bih odabrala ljubav, ali mislim da bih bolje obavljala mnoge druge stvari ako nisam emotivno vezana, a opet, imam dobar seks da me rastereti, bla, bla...)

Naravno, ovo samo ako sam postavljena pred ovakav iskljuciv izbor.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top