Ljubav ili sex

Ljubav ili sex

  • Ljubav

    glasova: 9 50,0%
  • sex

    glasova: 9 50,0%

  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Αρχάγγελος

Početnik
Banovan
Poruka
35
Zamislite situaciju da sa jednom osobom morate da provedete ceo zivot,ali..

-da sa istom imate savrsen sex,ali da izmedju vas ne postoji apsolutno nikakva emocija
-da sa istom nikada nemate sex,ali je ljubav beskrajno jaka


sta biste izabrali?
 
Ne znam kakva bih morala da budem osoba pa da prema nekome ne osetim nikakvu emociju, to jednostavno nije moguce, pa i zivotinje osecaju, a isto tako, kako mogu nekog da volim a da s njim nemam sex, ili da ne mogu, ili da ne zelim. Glupo pitanje.
 
Ne znam kakva bih morala da budem osoba pa da prema nekome ne osetim nikakvu emociju, to jednostavno nije moguce, pa i zivotinje osecaju, a isto tako, kako mogu nekog da volim a da s njim nemam sex, ili da ne mogu, ili da ne zelim. Glupo pitanje.
pitanje nije glupo,jer sam rekao "zamislite",glupa si ti jer nisi odgovorila na temu,ali si ipak morala da se upises sa svojim komentarcicem,ako ti je nesto"glupo" jednostavno zaobidji!
 
pitanje nije glupo,jer sam rekao "zamislite",glupa si ti jer nisi odgovorila na temu,ali si ipak morala da se upises sa svojim komentarcicem,ako ti je nesto"glupo" jednostavno zaobidji!

Aham, i ja sam pokusala da zamislim i dosla do zakljucka da ni jedno ni drugo nije sasvim moguce, i tako sam i odgovorila. I jos nesto, ja nisam rekla da si TI glup, vec da je pitanje i pretpostavka glupa, stoga, nemoj mi odmah "kopati oci" i odredjivati stepen moje inteligencije, jer ja to tebi nisam radila. Nisam ti se ni obratila. Uzivaj, carpe diem.
 
u redu,znaci imas ogranicenu mastu,pa bih molio takve da se ne upisuju na ovu temu.hvala.

A ti opet donosis neosnovane zakljucke o meni ccc. Evo, zamisljam, i biram ljubav. Ali, zamisli i ti takvu situaciju, pa ces videti da nije moguce nekog voleti a nemati sex s njim, osim ako neko nema fizickih problema. Isto tako, nije moguce ni provesti s nekim ceo zivot, a ne gajiti nikakvu emociju. Zamisli pa kazi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top