Ljubav ili bogatstvo?

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.237
ne bi rekla da je bas tako. Ljubav je splet emocija, povjerenje, postovanje, vjernost, dobrota tako da kada nekoga volis ne gledas koga mozes da imas nego s time s kojim jesi gradis neki svoj odnos i buducnost ...
Ljubav je baš ovo gore što sam napisao, barem ona prava. I nije nimalo ironično ili smešno, stvarno tako mislim :) Naravno vi žene malo drugačije gledate na svari pa tražite uglavnom bogate ili moćne muškarce. Za većinu vas je to ljubav, za mene kao muškarca je upravo ovo što sam gore napisao. Sve ovo što si ti napisala se podrazumeva ali u vezi. Pre veze valjda treba da se zaljubiš u nekoga.
Iz ličnog ugla(trenutno sam slobodan :lol: ) tražim, tragam za sebi po karakteru najsličnijom ženskom osobom. To što sam do sada nalazio uglavnom u vezama sa tim bogatim ili moćnim "muškarčinama " :lol:

Mačka_Zagrebačka

Legenda
Moderator
Poruka
70.785
Ljubav je baš ovo gore što sam napisao, barem ona prava. I nije nimalo ironično ili smešno, stvarno tako mislim :) Naravno vi žene malo drugačije gledate na svari pa tražite uglavnom bogate ili moćne muškarce. Za većinu vas je to ljubav, za mene kao muškarca je upravo ovo što sam gore napisao. Sve ovo što si ti napisala se podrazumeva ali u vezi. Pre veze valjda treba da se zaljubiš u nekoga.
Iz ličnog ugla(trenutno sam slobodan :lol: ) tražim, tragam za sebi po karakteru najsličnijom ženskom osobom. To što sam do sada nalazio uglavnom u vezama sa tim bogatim ili moćnim "muškarčinama " :lol:
Mijesas ljubav i zaljubljenost a to nije bas isto. Tema je po naslovu jasna, ljubav ili bogatstvo... I nema generaliziranja ni po dobi ni po spolu, svatko zna koje stvari su mu u zivotu vazne i sta ga veseli. I to kakve muskarce zene traze ovisi i o dobi i o zrelosti i o tome koliko se sama ostvarila u zivotu.
No u svakom slucaju sretno :mazi:

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.344
Sick Hot Mess GIF by Denyse®

Paula

black cat
Poruka
8.433
O Bože! To se meriti ne može!
Šta vredi čoveku ceo svet da kupi a dušu svoju izgubi? Da citiram Sv Pismo na ovaj dan (vaskrs).
Ljubav je jedina vredna stvar na ovom svetu, da si sa nekim u stalnom kontaktu, da razmenjujte nežnost, pažnju...da ti neko koga voliš poželi dobro jutro, laku noć, da te zagrli i da imaš sa kim da se smeješ. To je vrednije od toga da kupiš ceo kontinent, ceo svet! Pare će se napraviti, sasvim dovoljno da se preživi i šta treba. Naći pravu ljubav je nešto.. Blago pravo.

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.237
Mijesas ljubav i zaljubljenost a to nije bas isto. Tema je po naslovu jasna, ljubav ili bogatstvo... I nema generaliziranja ni po dobi ni po spolu, svatko zna koje stvari su mu u zivotu vazne i sta ga veseli. I to kakve muskarce zene traze ovisi i o dobi i o zrelosti i o tome koliko se sama ostvarila u zivotu.
No u svakom slucaju sretno :mazi:
U svakom slučaju nema tu prave ljubavi :roll: :lol:
Složio bih se sa "Svako zna koje su mu stvari u životu važne". Ostalo ne, ostajem pri svome što sam napisao. Pozdrav

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.