Ljubav i sex putem PIK-a.

Icarus:
Te ljubavi preko neta ili cak seks mozda bi i uspjeli da je vise iskrenosti , jer svi mi slazemo poneku sitnicu pa se to skupi , zelimo biti ono sta nismo u stvarnosti , biti neka druga osoba i tu je problem .

E vidis Icarus,tu si sasvim u pravu.Samo sto ja nikad,pa cak ni na chatu ne lazem i nemam tih problema.da,sliku Gazdarice nisam video,sala je to naravno bila ali lose prihvacena.Drugo,s tim slikama,sta da radimo za one koji salju "laznjake"?
E zato ja saljem po 5-6 razlicitih slika sa razlicitih mesta.Sistemi i fore kao"Jaooooooo...nemam vise slika,ili nemam skeniranu,ili cekaj prvo da se uverim...",jednostavno ne prihvatam.A zasto trazim sliku?Pa sigurno ne zato da bih se zaljubljivao,mator sam za to,vec naprosto mislim da je lakse komunicirati kad znas lik osobe s kojom komuniciras.Kad bi se neki oslobodili predrasuda,daleko bi lakse bilo.Ovako...
Sad,hahahha,dobro je ovo,500 eura.Slatko se nasmejah.....
 
Gazdarica:
Ali, sta s ljudima koji, poput mene, imaju zaista samo jednu sliku...???

Da se mi nesto razumemo.Slika ne moze biti nikad pravi odnos necijeg izgleda.Znam dosta "lepotica" na slikama.Ujutru se prosto uplasim kad ih vidim bez sminke.Vazi i za muskarce.
Prosto pitanje si postavila Gazdarice,pa da ti prosto i odgovorim.Nista lakse no imati vise slika.Ko hoce,naravno i tu opet zalazimo u vode poverenja...a to je vec posebna tema.Imati poverenja ili ne na chatu.Sinoc me bas jedna osoba zenskog pola pitala kako bi bilo da postavi to pitanje na forumu.Pitanje koliko ima neiskrenosti na chatu.Nek postavi,sve sto se postavi,svako pitanje,vredno je procitati i bar se zamisliti.Ne mora se odgovoriti bas uvek.
Da se vratim,moje neko iskustvo tamo na chatu kaze"Pricaj samo s ljudima cije slike imas.Znaci SLIKE.E sad,prozboris koju i sa neznacima,ali to je tek koja rec.Ja bar tako,za druge ne znam.
 

Back
Top