Ljubav i seks-kondom prvi put:da ili ne?

  • Začetnik teme Radoznala devica
  • Datum pokretanja
R

Radoznala devica

Gost
Cao svima.Imam mali problem pa se iskreno nadam da cete mi pomoci.18 mi je godina,u velikoj sam ljubavi sa svojim deckom i zelimo da imamo seksualne odnose.I njemu i meni bi bio prvi put.Interesuje me da li je bolje prvi put sa kondomom ili bez?Ja bih zelela radi sigurnosti da moj decko koristi kondom(i on je za to),ali se plasim iritacije i smetnji .Pomozite...
 
Predlazem vam da pocnete sa kondomom, dok ti ne steknes apsolutno poverenje u njega, a jos vise on u sebe. Dobro je sto ste oboje nevini pa nece da bude frka oko bolesti (polnih, bakterija tipa CANDIDA se doduse moze preneti). Durex jeste najbolja marka, ali predlazem ti Durex sa vocnim ukusima jer je najudobniji od svih ostalih, dok npr. Durex clasic neverovatno steze i neprijatan je. Naravno, nesto se i tvoj decok pita povodom toga, zar ne? :D

Pozdrav.
 
Nisam sigurna koliko ce tvoj momak znati da se kontrolise, dovoljan je samo trenutak.A za romantiku bice vremena, ne znam bas koliko se moze bog zna sta uzivati prvi put.Treba samo opusteno i polako. Ja sam za kondom, jer sto je sigurno , sigurno je. Imace vremena kada cete to raditi i bez njega :lol:
 
Cao svima.Imam mali problem pa se iskreno nadam da cete mi pomoci.18 mi je godina,u velikoj sam ljubavi sa svojim deckom i zelimo da imamo seksualne odnose.I njemu i meni bi bio prvi put.Interesuje me da li je bolje prvi put sa kondomom ili bez?Ja bih zelela radi sigurnosti da moj decko koristi kondom(i on je za to),ali se plasim iritacije i smetnji .Pomozite...

Obavezno sa kondomom, kakve iritacije i smetnje..?
Pre ces dobiti i iritacije(polna bolest) i smetnje (trudnoca) ako ga ne budes koristila...
a posle mozes da predjes na pilule,
posto si ti vec velika devojcica... SRECNO...
 
Mislim da se ovakve teme postavljaju samo sale radi!
Jer, zaista ne znam ko moze vjerovati decku koji nije imao sex nikada da ce se iskontrolisati!
Vjerovati i iskusnom muskarcu je neodgovorno!
Hm, vjerovati muskarcu, uopste, je mac sa dvije ostrice..................ne treba vama vjerovati, ni u cemu!

u pravu si! zene su mnogo iskrenije:)
 

Back
Top