Ljubav i njen kraj do drugog pocetka

Da li su vam odvratni ljud koji su malodusni pa kad ih njihova cura ostavi idu u kafanu i tuguju sa flasom na narodnjake.

To ne znam, nije me ni jedna sutnula 4 godine ( iz veze mislim, sutiranje nije kad mi kaze, nosi se, dok joj trazim broj :D ), ali znam da sam ja prekinuo sa devojkom ( za nju mi je ruzno da kazem sutnuo ) i da sada u kafani tugujem. Mnogo mi je tesko iako sam ja prekinuo.
 
Jednom patio,jako puno.Sve dok nisam video jebbaca koji mi je skinuo ribu:eek:
I sama ga je sutnula posle par susreta,pokusavala na sve nacine da se pomirimo.
Mozda bih se i pomirio da u to vreme nisam dobio bmw,poceo da se krecem malo vise,i nista od pomirenja.Bio sam im zahvalan kasnije,oboma,jer je krenuo zivot u fulu:per:
 
Da li su vam odvratni ljud koji su malodusni pa kad ih njihova cura ostavi idu u kafanu i tuguju sa flasom na narodnjake.

I kako mi kao narod svi skupa nismo seljaci, kad skoro svi slusaju narodnjake?

Druga stvar, i ja sam bio zaljubljen i patio sam, ali nikad nisam imao potrebu pustiti narodnjake.

Secam se kad sam se bas do ludila zaljubio i patio 4 dana, skoro sam umro, ali bez zayebancije sam skoro umro. Nisam nista jeo itd, povukao se u sebe, i onda je proslo ono najteze i tako.

Zasto i drugi ljudi tako ne rade nego idu u kafanu i razbijaju case na pateticne pesme?

Ko vam se vise svidja kako pati ja ili ti kreteni sa narodnjacima?


jao kako ti seksi patis :rumenko::zper:
 
mrzim tuzne pesme i zalopojke inace i kad sam super raspolozena a ne jos i kad mi je tesko,

pa ih nikad ne slusam, a inace mrzim i narodnjake,

tako da u takvim situacijama najbolji ventil je voznja bajsa po Adi satima dok se ne obeznanite i noc sa prijateljima...negde gde je veselo..:D
 

Back
Top