• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ljubav i bol

Emilia Marty

Poznat
Poruka
8.753
Jedan doktor iz hitne, sa kojim sam se druzila, ispricao da je dobio poziv od para, da ih razdvoji, jer je zena dobila neki grc, sta li vec, i lik osta u njoj.. Za ne verovati.
Na ginekologiji su vadili svasta tamo "gde sunce ne dopire".. ­čśé
To su stvari, koje se prepricavaju po kuloarima, a akteri ih nerado dele sa drugima...
Pa da, postoji zaista taj vaginalni grc, citala sam da nekim zenama zapravo onemogucava da imaju penetrativni seks. Najcesce rezultat traume.
Ali da, neke stvari koje nama nisu smesne, verujem da zdravstvenim radnicima jesu jer nekako treba pregurati dan.

LjubicaS

Isti─Źe se
Poruka
2.950
Pa da, postoji zaista taj vaginalni grc, citala sam da nekim zenama zapravo onemogucava da imaju penetrativni seks. Najcesce rezultat traume.
Ali da, neke stvari koje nama nisu smesne, verujem da zdravstvenim radnicima jesu jer nekako treba pregurati dan.
Upravo tako.
Normalni ljudi se ne podsmevaju, vec ih zdrav pristup svemu motivide da prosto vide u svemu neku smesnu stranu zivota. I bolje je tako, inace bi odlepili od stresa na poslu za relativno male pare..

Primi

Aktivan ─Źlan
Poruka
1.822
Vaginalni grc, za to sam saznao jos kad sam mali bio pa odmah naucio da, ako se desi, samo sacekas da ti se spusti i izvadis ga. Bez panike i stresa, smireno.

Osim ako je to neki drugi grc pa kao biljka venera za sekund zgrci i nema vadjenja. :lol:

P

pasuljsko rebarce

Gost
svaka zena moze da ima vaginalni grc
sretan je onaj muskarc kome penis nije bio u vagini kada je to dobila

a grc nastaje iz nekoliko razloga

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne poga─Ĺate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isklju─Źite Ad Blocker na Forumu, jer ─çe tako mesto va┼íih susreta na Krstarici ostati besplatno za kori┼í─çenje.