• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ljubav i bol

Poruka
16.671
Ne znam moze li da se slomije, valjda nema kostiju unutra :lol: ali ipak ne dam preko 90 stepeni. :D

Ma ima kostiju, kako bre nema. Nemoj se igrati. Nego vidi ti otiđi u gvožđaru i kupi onu vodoinstalatersku šelnu. Ali onu pužastu, nemoj žičanu. Ne znam kolika ti treba, to ti znaš, ti znaš koliki ti je fi. I stegni dobro a onda veži žicom oko šelne i zakači ovamo negde... ne znam ni ja, ako imaš neki pirsing oko dupeta bilo bi dobro. Ili stavi neki kočić, improvizuj. I onda, em će da služi svrsi, em će i da izgleda onako kul u fazonu nekog sado mazo.

Gost 426927

Stara legenda
Poruka
95.056
Ma ima kostiju, kako bre nema. Nemoj se igrati. Nego vidi ti otiđi u gvožđaru i kupi onu vodoinstalatersku šelnu. Ali onu pužastu, nemoj žičanu. Ne znam kolika ti treba, to ti znaš, ti znaš koliki ti je fi. I stegni dobro a onda veži žicom oko šelne i zakači ovamo negde... ne znam ni ja, ako imaš neki pirsing oko dupeta bilo bi dobro. Ili stavi neki kočić, improvizuj. I onda, em će da služi svrsi, em će i da izgleda onako kul u fazonu nekog sado mazo.
Hahahaha....Umirem.

Poruka
5.301
Znaci lekari sve psihopata do psihopate 😡 umesto da posavetuju zene da koriste lubrikante, da budu opustenije, da ne praktikuju grub seks, oni se smeju.
Има малограђанства у свим порама друштва. И дан данас у Америци, бастиону напретка, поједини лекари набијају осећај кривице и срамоте младим девојкама које ступају у сексуалне односе са рецимо 15-16 година. Затуцанштине.

Calla Zantedeschia

Buduća legenda
Poruka
29.370
Има малограђанства у свим порама друштва. И дан данас у Америци, бастиону напретка, поједини лекари набијају осећај кривице и срамоте младим девојкама које ступају у сексуалне односе са рецимо 15-16 година. Затуцанштине.
Ne bi smeli privatni stavovi da se iznose poslovno

Poruka
5.301
Ne bi smeli privatni stavovi da se iznose poslovno
Много тога не би смело, да. Ово сам прочитао у изјави жене која је о томе писала пуно касније, на теми о негативним искуствима са здравственим радницима. Било је још пуно тога из пера гомиле других жена, разна искуства.

Poruka
16.671
Pa ako lezis a penis ti je uz tijelo, na pupak - to je 0 stepeni.

Ako ga podignes da bude uspravan, pravi ugao je 90 stepeni.

Ako bi ga obalio, izmedju sopstvenih nogu, to je 180 stepeni.

Screenshot_20220815_144847_com.android.chrome_edit_1049037286306070.jpg

Aha, skontao sam. Znači računaš kad ležiš. Pa ne vredi, neće to da stoji tako uspravno kad ležiš, nije to držalica za budak, bem mu miša. Mora pasti. Nego ti pazi samo na te kosti. To ako polomiš slučajno neku koščicu, možeš slobodno da ga otfikariš i baciš mačkama.

Primi

Aktivan član
Poruka
1.985
Pogledajte prilog 1205565

Aha, skontao sam. Znači računaš kad ležiš. Pa ne vredi, neće to da stoji tako uspravno kad ležiš, nije to držalica za budak, bem mu miša. Mora pasti. Nego ti pazi samo na te kosti. To ako polomiš slučajno neku koščicu, možeš slobodno da ga otfikariš i baciš mačkama.
Ne mora imati kosti da bi se slomio, iskrivio, whatever.

Dovoljno je da dijelom koji se ne vidi nagnjeci jaja ili nesto slicno poremeti i ne valja posao.

LjubicaS

Domaćin
Poruka
3.203
Pa cekaj, ako je grub seks, pa sto se ginekolozi smeju :(
Zato sto je to u sustini benigna stvar, koja prolazi sama od sebe, a izgleda urnebesno smesno. Veruj mi na rec!
Ima tu puno faktora, zasto nastane otok. Sex, koji dugo traje, a krv se dugo zadrzava u klitoris, pogotovo nakon dva gotovo spojens orgazma, mozda cak i prenadrazenost sluznice, jer ima tu puno takvih polozaja, alergija na onu prokletu gumu kondoma..
Ginrkolog je bio tesko spadalo. Video da sam se na mrtvo prepala, a hodala kao da imam sedlo medju nogama, pa hteo da me opusti... I jeste bilo za "da umres od smeha"...

Emilia Marty

Poznat
Poruka
9.048
Zato sto je to u sustini benigna stvar, koja prolazi sama od sebe, a izgleda urnebesno smesno. Veruj mi na rec!
Ima tu puno Faktor, zasto nastane otok. Sex, koji dugo traje, a krv se dugo zadrzava, mozda cak i prenadrazenost sluznice, jer ima tu puno takvih polozaja, alergija na onu prokletu gumu kondoma..
Ginrkolog je bio tesko spadalo. Video da sam se na mrtvo prepala, a hodala kao da imam sedlo medju nogama, pa hteo da me opusti... I jeste bilo za "da umres od smeha"...
Aham, ok, razumem. Nego mi bilo cudno da se zapravo cesto desava, s obzirom da ste vas tri to podelile kao funny stories.

LjubicaS

Domaćin
Poruka
3.203
Jedan doktor iz hitne, sa kojim sam se druzila, ispricao da je dobio poziv od para, da ih razdvoji, jer je zena dobila neki grc, sta li vec, i lik osta u njoj.. Za ne verovati.
Na ginekologiji su vadili svasta tamo "gde sunce ne dopire".. 😂
To su stvari, koje se prepricavaju po kuloarima, a akteri ih nerado dele sa drugima...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.