Ljubav i bol

N

Ne znam koje ime da uzmem

Gost
Ne, nije tema o ljubavi vec o povredama tokom seksa.
No, nazovimo to, nekako kulturno, ljubavnim bolom .

El ste se nekad onako malo zesce povredili tokom akcijanja? :malav:
Na ovu temu cu odgovoriti kao gost, jer mi je neprijatno da to uradim sa mojim nickom. A i znam da bi me zezali.
Ali muskarci cesto mastaju o tome da imaju velikog…

Moja ljubav i ja smo se morali pazljivo…seksualno upoznati…bas iz tog razloga sto ima veoma velikog. U trenucima strasti i velike napaljenosti mi ne mozemo da pocnemo sa doggi pozom, niti da on odmah udje ceo, jer boli. To nije ona slatka bol zbog grickanja ili kad te stegne, vec boli duboko unutra, neprijatno. Pa smo se tako naucili da pocinjemo polako dok se sve ne opusti i dok prokrvljenost kod mene ne bude dovoljna. Obicno prvo ja na njega ili misionar, a moze i doggi, ali onda pazljivo i ne odjednom. U toj pozi je nekako problem. U drugim pozama nije. Kao sto sam vec rekla kasnije moze i zesce s ledja, ali ne moze odmah.

Zanima me da li su i druge zene imale slicna iskustva sa doggi pozom.

Darth Vader

Elita
Poruka
22.096
sta ja?

ja sam neiskusna a ako ne verujete meni pitajte mog buduceg muza @FDDD
Ne znam ja ništa.Ja sam deda.Grickam sir,sa veštačkim zubima.Ti valjda treba da znaš.
16604281689553955059193356713565.jpg

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.638
Na ovu temu cu odgovoriti kao gost, jer mi je neprijatno da to uradim sa mojim nickom. A i znam da bi me zezali.
Ali muskarci cesto mastaju o tome da imaju velikog…

Moja ljubav i ja smo se morali pazljivo…seksualno upoznati…bas iz tog razloga sto ima veoma velikog. U trenucima strasti i velike napaljenosti mi ne mozemo da pocnemo sa doggi pozom, niti da on odmah udje ceo, jer boli. To nije ona slatka bol zbog grickanja ili kad te stegne, vec boli duboko unutra, neprijatno. Pa smo se tako naucili da pocinjemo polako dok se sve ne opusti i dok prokrvljenost kod mene ne bude dovoljna. Obicno prvo ja na njega ili misionar, a moze i doggi, ali onda pazljivo i ne odjednom. U toj pozi je nekako problem. U drugim pozama nije. Kao sto sam vec rekla kasnije moze i zesce s ledja, ali ne moze odmah.

Zanima me da li su i druge zene imale slicna iskustva sa doggi pozom.
Пробај да ставиш јастук под стомак или преко наслона фотеље да се пресавијеш, углавном да ти нешто испод притисне стомак. Онда не боли. Мене бар не. Иначе очи искачу :lol:

Poruka
3.987
Смрзавање "чега" ?
Мм,ово и не звучи тако лоше.
Најбољи друг пре 3 године зарадио упалу тестиса тако, отекла му јаја као у нераста.
Отишао напреглед, уролог их ухвати да опипа и каже ,,ааа, јeбеш на 'ладноћу". :cepanje:

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.703
Најбољи друг пре 3 године зарадио упалу тестиса тако, отекла му јаја као у нераста.
Отишао напреглед, уролог их ухвати да опипа и каже ,,ааа, јeбеш на 'ладноћу". :cepanje:
Ja sam upalu imao zbog peska u bubrezima, a zbog 'ladnoce mi je dupe bridelo tri dana, kao da me neko sibao kandzijom.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.