LJUBAV...BEZ MASKI

ŽELIM TE SANJATI

Želim te sanjati, želim sanjati tvoje dodire, poljupce, uzdahe i riječi. Tvoju kosu, tvoje oči, tvoja usta, tvoj osmijeh, tvoj parfem, sve tvoje želim da bude moje, želim biti jedno s tobom, jedno tijelo, jedna duša, jedno srce. Volim kad me pogledaš i nasmiješ se, i tako si slatka, i najljepše je, gledati te neprestano, gledati te u oči, u pogled koji mi prodire u dušu, koji mi trga srce, koji mi razara misli, i ponavlja riječi, riječi koje onda stalno kruže u meni, i nikad ne prestaju: volim te, volim te.. Prolaziš mi žilama i ulaziš u ruke koje te diraju, ulaziš u usne koje te ljube, ulaziš u srce koje osjetiš kako kuca, ispunjen tobom, ispunjen tvojom ljubavlju ne želim otići, ne želim da mi bude hladno, ne želim da se pomakne kazaljka na satu, želim da taj trenutak traje vječno, neprekidno, taj trenutak koji gori i divlja u meni, koji čini sve drugo nevažnim, nebitnim, koji te voli, koji te gleda i ne želi stati i otići jer ti si centar njegovih želja, njegove mašte, njegovih snova i njegovih nadanja

:flert:
 
recite nešto lijepo o ljubavi
može i citat (iako ima brdo tema)
može i trenutan osjećaj, što bi bilo bolje...
neće nikom pasti krila, oreol, machoizam ako malo otovri srce...
da li volite trenutno?
da li ste srećni?
Šta vas muči u tom svemu?

Ko hoće da se zahebava ima teme o seksu:rtfm:

Iznervirao me ranom zorom. Al volim ga, sta cu. I onda on kaze da sam ja komplikovana. Ma, jes. Al volim, protiv toga ne mogu
 
ŽELIM TE SANJATI

Želim te sanjati, želim sanjati tvoje dodire, poljupce, uzdahe i riječi. Tvoju kosu, tvoje oči, tvoja usta, tvoj osmijeh, tvoj parfem, sve tvoje želim da bude moje, želim biti jedno s tobom, jedno tijelo, jedna duša, jedno srce. Volim kad me pogledaš i nasmiješ se, i tako si slatka, i najljepše je, gledati te neprestano, gledati te u oči, u pogled koji mi prodire u dušu, koji mi trga srce, koji mi razara misli, i ponavlja riječi, riječi koje onda stalno kruže u meni, i nikad ne prestaju: volim te, volim te.. Prolaziš mi žilama i ulaziš u ruke koje te diraju, ulaziš u usne koje te ljube, ulaziš u srce koje osjetiš kako kuca, ispunjen tobom, ispunjen tvojom ljubavlju ne želim otići, ne želim da mi bude hladno, ne želim da se pomakne kazaljka na satu, želim da taj trenutak traje vječno, neprekidno, taj trenutak koji gori i divlja u meni, koji čini sve drugo nevažnim, nebitnim, koji te voli, koji te gleda i ne želi stati i otići jer ti si centar njegovih želja, njegove mašte, njegovih snova i njegovih nadanja

:flert:
:klap:
aj sad priznaj odakle si ovo kopirao, nema veze što jesi, svakako je divno:ok:
 
Vladika Nikolaj Velimirovic
Suze

Suze, suze, vodo osvestana,
Osvestana bogom darovana
Dusa moze oprati se vama
Kao telo vodom sa cesama.
K’o sto s mole ljudi jake vere
Za dazd bujan da zemlju opere
Za suze se tako molit’ treba
I dazd duse silazi sa neba.
Suze kvase srce pokajano
Te uzrasta cvece odabrano
Cvece vere, nade i ljubavi
Tvrdo srce suze mekim pravi.
Suza blazi zalost zalosnoga
Suza jaca radost radosnoga
Suza-otrov sto svu pakost mori
Suza-oganj sto oholost gori
Suza leci i hrani i poji
Od suza se dobrodetelj goji.
Pregresna je zemlja I necista
Sto je cista –to rad suza Hrista:
Suzama je Hristovim oprana
I cena joj time povecana.
Jednom brdu od jeftina kada
Biseri su cena I pohvala
Daj mi boze suze preobilne
Pokajnicke suze I umilne
Da operem zemlju srca moga
Da proslavim tebe Visnjeg Boga.
 
heartheart.jpg
 
recite nešto lijepo o ljubavi
može i citat (iako ima brdo tema)
može i trenutan osjećaj, što bi bilo bolje...
neće nikom pasti krila, oreol, machoizam ako malo otovri srce...
da li volite trenutno?
da li ste srećni?
Šta vas muči u tom svemu?

Ko hoće da se zahebava ima teme o seksu:rtfm:

...Nisam zaljubljen trenutno...to nije bitno...
...Nisam srećan trenutno....i to nije bitno...
...Muči me to što sam izgubio poverenje u devojke,toliko laži,licemerja da srce više ne može da prepozna onu koja stvarno voli...e vidiš to je bitno...
 
ne gubi poverenje nikad! sta ti onda ostaje?? Laznih ljudi i licemra uvek ce biti, ali ne gubim nadu. Takve "ljude" ostavim iza sebe, idem dalje... Evo bas pre neki dan saznah kakav mi je licemer od decka bio i koliko me je lagao, gleda te u oci ko da je to nista...provalila sam ga, stavila do znanja da znam, i idem dalje. Ne vredi objasnjavati...
Al opet zaljubljena sam, volim zivot, a srecna sam jer umem da volim.
 
ne gubi poverenje nikad! sta ti onda ostaje?? Laznih ljudi i licemra uvek ce biti, ali ne gubim nadu. Takve "ljude" ostavim iza sebe, idem dalje... Evo bas pre neki dan saznah kakav mi je licemer od decka bio i koliko me je lagao, gleda te u oci ko da je to nista...provalila sam ga, stavila do znanja da znam, i idem dalje. Ne vredi objasnjavati...
Al opet zaljubljena sam, volim zivot, a srecna sam jer umem da volim.
...drago mi je kada imaš snage da nastaviš dalje,to je lepo čuti...
...znam znam nada umira zadnja, I will survive...
 
Zbog velikog broja žalbi, obaveštavamo sve slušatelje ove pesme da u slučaju posekotina nastale usljed velikog broja polomljenih čaša ili nedostatka novca zbog preteranog konzumiranja alkohola neodgovara kako Youtube tako ni pevač.

Hvala

 

Back
Top