Ljubav...a posle?

posle.... sa vecinom sam ih u cao-cao odnosima....

osim sa jednim.... sa kojim sam... hm.... imala sex i nakon raskida dosta puta.... ali ne vjerujem nesto da bih mu se ikad vratila i da mi ponudi tako nesto....
Vratila bih se jedino mozda ovom poslednjem....
 
SRNA22-:
Kakva su vasa iskustva sa bivsima?
Da li biste se nekom od njih vratili i zasto?

Bivši? Delili smo neko vreme, prošli zajedničku fazu u životu.
Sastali smo se s razlogom, i rastali smo se s razlogom. :D

Poslednjem dečku bih se vratila. Od njega nekako još uvek nisam ni otišla.
Volim ga.
 
SINDI:
sta je bre ovo..sve u talasima..bio onomad talas o nevinosti..sad o bivsima...posast:confused:


haha.gif
 
ja u selu (mislim odakle mi je cale) imam jednu devojcicu (jednu ali vrednu ) i svaki put kad za letnji raspust odem tamo ja se ponovo smuvam sa njom, a kad se vratim kuci ja raskinem, evo ovog leta mi je treci put. Kad bolje razmislim jeste malo morbidno, ali ona se meni bas svidja. Znate sta, u takvim situacijama ja bih i vama isto preporucio, jel to vam je neka super veza, bez nekih problema, nema ljubomore i tako tih stvari, a ovako se super slazemo, razumememo, zezanje...
... kad bolje razmilim da ona zivi u Bg pa ne bih se ja ponovo sa njom smuvao, jer ne bi ni raskinuo.....
 
uvek bih probala sa njim opet. Samo kada bi on to hteo!!
Ali, on nije tu, a bilo je to pre ihaaj godina, khmm...
znam samo da ima zenu koja lici na mene, da je jako bogat i da nemaju dece
Mozda je on kao sinnke, pa misli da moze u isto vreme i da pliva sa kitom na celu i da misli...(npr. na mene)........
 
SRNA22-:
Kakva su vasa iskustva sa bivsima?
Da li biste se nekom od njih vratili i zasto?


Uglavnom smo ostali u ok odnosima, nema mrznje.

Ne, mada sam nekada davno razmisljala o vracanju zadnjem bivsem, posto smo bili slicni kao jaje jajetu (ne bre, ne mislim u fizickom smislu). Ali taj trenutak ludosti me je prosao.
 
Ako je veza kao takva pukla postoji razlog za to,a sanse da se on promeni su veoma male,tako da je veoma glupo pokusavati opet.Ipak ako je to bila ozbiljna veza,nemoguce da nista u njoj nije valjalo,i ne vidim zasto potpuno odbacivati sve.Postoje i druge vrste kontakata.To kako cete vi funkcionisati dalje apsolutno zavisi od toga kako ste se rastali,od razloga,od toga kako se oboje osecate povodom toga.Ako je sve to ok,a veruj uz malo truda moze da bude,ne vidim zasto ne upraznjavati recimo seks ako vam je bio fantastican,ili ostati u bilo kakvim prijateljskim odnosima ako je jedina osoba na svetu sa kojom mozes biti iskrena do kraja.Naravno da nikad neces zeleti da budes drugarica sa njegovom devojkom iako se vise ne volite(ipak tu je sujeta),ali uz malo paznje mozes napraviti dobar odnos
 
Da su se dvoje slagali nebi ni doslo do rastanka. Kome se vratiti i po sta se vratiti?
Kad neko nekog ostavi to znaci da prema njemu nije nista osecao, a zasto bi posle vracanja imao emocije.
Izgleda da su jos najcvrsce veze koje se zasnivaju na interesu, tu si bar siguran dok dajes sto se trazi i kontra da ce trajati.

Nekaze za djabe stari narod nemo`s pilom ko sikirom.
 

Back
Top