LJiS srodne dushe

Ne znam kako to forumashice ne primecuju, no svi so mi ovde LJiS srodne dushe,
u relnosti muskarcu je tesko da vodi razgovor sa zenema, no ovde sa bilo kojom forumashicom razgovor ide glatko i slatko. Posle par razmenjenih poruka vec se oseca taj feeling srodnih dusha ...

... oboje ciljaju na isto, oboje misle na isto, oboje zele isto ...

E pa sad sta bi moglo biti to 'isto' neka to dragi forumashi i forumashice ovde lepo napishu ...


:D

:eek: a nisi probao na oglase :)
 
Srodna dusa moze biti svako, uz prilagodavanje i veliku zelju. :)

:confused: Ova mi rečenica zvuči k'o neki... oksimoron, dizvineš.

Srodna duša ti neko jeste ili nije, osjetiš ili ne osjetiš, ne treba tu mnogo prilagođavanja.
Jedino treba vremena da bi čovjek bio sigurniji u to, da bi (nakon što prepozna) potvrdio to kroz razne situacije.
A to prilagođavanje ti treba za sve ostale, ako hoćeš s njima da funkcionišeš normalno. Moje mišljenje.
...
Upoznala na LJiS-u par ljudova koje smatram srodnim dušama na više načina... ali samo čista i fina LJ, ništa S. :)

:heart: :heart: :heart:
 
:confused: Ova mi rečenica zvuči k'o neki... oksimoron, dizvineš.

Srodna duša ti neko jeste ili nije, osjetiš ili ne osjetiš, ne treba tu mnogo prilagođavanja.
Jedino treba vremena da bi čovjek bio sigurniji u to, da bi (nakon što prepozna) potvrdio to kroz razne situacije.
A to prilagođavanje ti treba za sve ostale, ako hoćeš s njima da funkcionišeš normalno. Moje mišljenje.
...
Upoznala na LJiS-u par ljudova koje smatram srodnim dušama na više načina... ali samo čista i fina LJ, ništa S. :)

:heart: :heart: :heart:

Na ovaj nacin onda sve lepe zene i bogati muskarci jesu srodne dushe bez obzira na bilo sta. Jer oni uvek osete da sve stima i ne treba im prilagodjavanje, bar ne za neko vreme ;)

Ja se slazem sa Marcipom jer je ona sve rekla iskreno i tachno, samo je zaboravila da da znake navoda na rech 'svako',
srodna dusha ti je ona koju ti zavolish i spreman si da ulozis trud i napor da ta ljubav zaživi i izraste u nesto lepo.

:)
 
Na ovaj nacin onda sve lepe zene i bogati muskarci jesu srodne dushe bez obzira na bilo sta. Jer oni uvek osete da sve stima i ne treba im prilagodjavanje, bar ne za neko vreme ;)

Ja se slazem sa Marcipom jer je ona sve rekla iskreno i tachno, samo je zaboravila da da znake navoda na rech 'svako',
srodna dusha ti je ona koju ti zavolish i spreman si da ulozis trud i napor da ta ljubav zaživi i izraste u nesto lepo.

:)

:neutral: Ne znam čemu ta potreba da banalizuješ i izvrneš napisano....
ebale vas više i pare i bogataši i njihove sponzoruše... :roll:
i zadovoljstvo u tome da svaku temu na forumu pretvorite u ono što želite pročitati!

@Neodoljiva: Treba li još neki komentar na ono pitanje?! :neutral:
 
:neutral: Ne znam čemu ta potreba da banalizuješ i izvrneš napisano....
ebale vas više i pare i bogataši i njihove sponzoruše... :roll:
i zadovoljstvo u tome da svaku temu na forumu pretvorite u ono što želite pročitati!

@Neodoljiva: Treba li još neki komentar na ono pitanje?! :neutral:

ustvari Mihal je još i romantik, on veruje da su sponzoruše sa bogatašima iz ljubavi :zcepanje:
 
:neutral: Ne znam čemu ta potreba da banalizuješ i izvrneš napisano....
ebale vas ... sponzoruše... :roll:
i zadovoljstvo u tome da svaku temu na forumu pretvorite u ono što želite pročitati!
Nemoj se ljutis, samo drugarska rasprava,
Ovo drugo ne bi imali nishta protiv, samo sto one nece nas siromahe :neutral:
... samo drugarski raspravljamo, nista lichno ;)
 
Ne znam kako to forumashice ne primecuju, no svi so mi ovde LJiS srodne dushe,
u relnosti muskarcu je tesko da vodi razgovor sa zenema, no ovde sa bilo kojom forumashicom razgovor ide glatko i slatko. Posle par razmenjenih poruka vec se oseca taj feeling srodnih dusha ...

... oboje ciljaju na isto, oboje misle na isto, oboje zele isto ...

E pa sad sta bi moglo biti to 'isto' neka to dragi forumashi i forumashice ovde lepo napishu ...


:D

Шта бре исто ............. ништа није исто ............ исто је само то да смо сви млади/лепи/згодни/дугачки/срећни/задовољни/вољени/ебени ..... и најсрећнији кад смо сами нараФски ............. а луди смо свако на свој начин :lol:
 

Back
Top