Quantcast

LJiS srodne dushe

*Mihal*

Domaćin
Poruka
4.181
pronašla sam si forumskog muža :lol:
dušo, odmah da te upozorim imam ja i forumske švalere, ono malo više, ali nije to bitno, bitna je ljubav :heart: :lol:

give_heart.gif

Nemash problem saint, mi smo intelektualno kompatibilni(srodni)
emotivno bash ne, pa si mozemo slati medjusobno srceta a da kasnije jadna riba ne ispashta
man_in_love.gif

lady mmm

Domaćin
Poruka
3.295
Ne znam kako to forumashice ne primecuju, no svi so mi ovde LJiS srodne dushe,
u relnosti muskarcu je tesko da vodi razgovor sa zenema, no ovde sa bilo kojom forumashicom razgovor ide glatko i slatko. Posle par razmenjenih poruka vec se oseca taj feeling srodnih dusha ...

... oboje ciljaju na isto, oboje misle na isto, oboje zele isto ...

E pa sad sta bi moglo biti to 'isto' neka to dragi forumashi i forumashice ovde lepo napishu ...

:D

skroz razlicito percepiramo ljis,ja sam ovde srela mnogo razlicitih ljudi od mene,koje privatno nemam gde da sretnem,i razlicite drustvene slojeve i obrazovanja,i kulture,i samokriticnosti i smisla za humor........mada ovde vlada neki interni nerazumni humor,koji je poenta valjda da ne razumes ,onda si cool.......:think::cool:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.