LJiS srodne dushe

nece se o mene niko ovajditi ja sam ovca u horoskopu:zper:

Ovca - Riba, sta kaze horoskop:

Ova veza ima vrlo velik potencijal!
Ovan je samouvjeren i pun života, a ribe su pomalo sramežljive. To ih doduše razlikuje, ali u pozitivnom smislu – ne stvara između njih nekakvu konkurenciju nego se idealno nadopunjuju.
Nastavljamo u istom stilu: ovan voli biti dominantan i lider, a ribe su im idealan partner jer uglavnom vole da ih se vodi. Ono što jednom treba, to onaj drugi ima!
Idealno se nadopunjuju i međusobno ispunjaju, ponekad figurativno, često i doslovno. Ovna će zainteresirati i izazvati ponašanje ribe u krevetu, odnosno njena prividna sramežljivost.
A ako riba stekne dovoljno povjerenja u ovna, toliko da mu se prepusti bez srama počne predlagati i ostvarivati svoje seksualne želje, to će dovesti do prave eksplozije strasti! Vrijeme koje ovo dvoje bude provodilo zajedno bit će rijetko dosadno, a gotovo nikad neugodno.
Ako ste rođeni pod ovim znakovima ne oklijevajte i ne tražite dalje: šanse za uspješnu vezu ili brak vrlo su visoke!
 
Неки кажу и да је чика Адолф у дубини душе био добар чова :)))) ........... ;)

:hahaha: pa cika Adolf je bio nesretan i iskompleksiran sto je imao samo jedan testis..cak na vecini njegovih fotografija on stoji tako da mu kapa pokriva medjunozje,tj.podsvesno sakriva mane:mrgreen: ali eto ako je bio isfrustriran to ne znaci da mozda ne bi bio dobar samo da je imao dva komada:mrgreen:
 
Ovca - Riba, sta kaze horoskop:

Ova veza ima vrlo velik potencijal!
Ovan je samouvjeren i pun života, a ribe su pomalo sramežljive. To ih doduše razlikuje, ali u pozitivnom smislu – ne stvara između njih nekakvu konkurenciju nego se idealno nadopunjuju.
Nastavljamo u istom stilu: ovan voli biti dominantan i lider, a ribe su im idealan partner jer uglavnom vole da ih se vodi. Ono što jednom treba, to onaj drugi ima!
Idealno se nadopunjuju i međusobno ispunjaju, ponekad figurativno, često i doslovno. Ovna će zainteresirati i izazvati ponašanje ribe u krevetu, odnosno njena prividna sramežljivost.
A ako riba stekne dovoljno povjerenja u ovna, toliko da mu se prepusti bez srama počne predlagati i ostvarivati svoje seksualne želje, to će dovesti do prave eksplozije strasti! Vrijeme koje ovo dvoje bude provodilo zajedno bit će rijetko dosadno, a gotovo nikad neugodno.
Ako ste rođeni pod ovim znakovima ne oklijevajte i ne tražite dalje: šanse za uspješnu vezu ili brak vrlo su visoke!

Улажем амандман :)))
Колега целог живота сас рогато се сударасмо ........... ал са "чистом рунском вуном" никада ........
 
После последње опсервације самога себе а везано за хорскоп ..... пожелео сам да Ороском описану особу шутнем :)))))

Koliko mi je poznato da rachice uvek opisuju kao najkompatibilnije za ribe, no toliko mi zamutishe vodu u poslednje vreme da se sudaram u sve na sta naidjem i nikako da ponovo doplivam do cistih voda :D
Ne bi da ih sutnem, drage su meni one i dalje samo sto u svoje bazenche ih vishe ne pustam :D
 

Back
Top