Liverpool

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma sta je tebi?Kao da Real,Lacio ili Roma nisu katolicki klubovi?!Stvarno,to sto pricas nema veze s mozgom.Oni su zaista dobar klub i kakve sad veze ima sto su katolici?Pa da se tako gleda niko ne bi ni gledao najjace evropske lige.
 
Gresis momce,Liverpul je uz Seltik NAJVECI katolicki klub na svetu!!!!!!To nema veze ni sa Laziom, ni Romom,
ni Realom!trebalo bi da znas nesto vise o svom voljenom klubu{ko im je bio glavni sponzor u istoriji ,mozes da proveris i na internetu}
 
Pod jedan nisam momak vec devojka,pod dva znam sve o tome,ali skontaj da meni to nije vazno.Vazan je fudbal koji ti ljudi igraju.To ti govorim iako sam pravoslavni vernik i to veliki.Ali necemo sada raspravljati o tome.Ti imas svoje misljenje o tome, ja svoje i kraj price.
 
Ma Liverpul je najbolji,dzaba vam sve to sran_e sto pricate.Jeste da malo vise kiksaju,ali to ce proci.Treba imati samo malo vise strpljenja.Njima niko ne sme nista da prigovori.
 
LIVRPOOL JE ZAKON OVE SEZONE UZIMA TITULU 1000%.NAVIJAMO ZA NAJBOLJI KLUB NA SVETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D
 
Najbolji tim na svetu to je dokazao a i opet ce!
picture.php




'You'll Never Walk Alone'
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top