Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
uh taj Liverpul..... Nemam nista protiv njih, al` uzeli nam FA trofej ispred nosa (onaj A.Ferdinand sutnuo penal polu-petom, i naravno - golman odbranio, a pred kraj mecha, Harewood promashio 100% sansu (samo da je nije onaj golman dotakao))....
 
Liverpool je u trecem kolu Premijel lige pobedio West Ham sa 2:1.Poveli su gosti golom Bobija Zamore,na 1:1 izjednacio je Daniel Agger efektnim golom sa 25 metara,da bi konacan rezultat postavio Peter Crouch.Liverpool ulazi u formu,a izgleda i da se Crouch raspucao,to je bitno!
 
Da, ja volim Liverpool, pratim ih već dve decenije i mislim da su jedinstveni, uvek te iznenade kada se najmanje nadaš-tuku jače od sebe, gube od slabijih. Doduše, ovo što se juče desilo je bilo za očekivati, jer se još uigravaju, a tako je na početku svake sezone, pošto (ne znam kako) uvek kupuju samo one igrače za koje niko nikada nije čuo. Bez obzira na sadašnju lošu igru, mislim da će opet biti među prvih pet klubova Premier Lige na kraju sezone.
 
Liverpul očerupao londonske "pevce"

Letelo je perje na sve strane u subotu na stadionu "Enfild", a domaći Liverpul ispratio je Totenhem sa tri gola u mreži (3:0) i tako upisao u derbi meču šestog kola Premijer lige.

Domaćin je bio znatno bolja ekipa tokom celog meča, a jedinu ozbiljnu priliku u prvom delu igre Totenhem je imao u 25. minutu, kada je Dani Marfi centrirao iz slobodnog udarca, a udarac Ledlija Kinga glavom završio je pored gola.

Deset minuta kasnije Sami Hipija je nakon prekida i gužve u šesnaestercu gostiju glavom pogodio stativu, a u poslednjem minutu prvog poluvremena Kreg Belami sa distance je proverio reflekse reprezentativnog engelskog golmana Pola Robinsona.

U drugom poluvremenu Liverpul je krenuo još agresvinije, ali je u 61. minutu Džermejn Dženas propustio priliku da dovede Totenhem u vodjstvo.

Kazna za promašaj usledila tri minuta kasnije - Stiven Džerard proigrao je Belamija, čiji šut iz "mrtvog" ugla je pogodio stativu, ali je na odbijenu loptu natrčao Mark Gonzales i smestio je u mrežu.

Deset minuta kasnije, Liverpul je defintivno zakuvao čorbu "pevcima" i osigurao pobedu.

Dirk Kajt izbegao je ofsajd zamku odbrane Totenhema, prihvatio pas Luisa Garsije i poslao loptu iza
ledja nemoćnog Robinsona.

Trijumf domaćina začinio je Jon Arne Rise, kada je u 90. minutu, u svom stilu šutirao sa 30 metara, a Robinson je bio prinudjen da posmatra kako mu taj projektil "cepa mrežu".

REZULTATI ŠESTOG KOLA:

Subota, 23. septembar:
Liverpul - Totenhem 3:0
(Gonzales 64, Kajt 73, Rise 90)
Arsenal - Šefild junajted
Aston Vila - Čarlton
Fulam - Čelsi
Mančester siti - Vest Hem
Midlsbro - Blekburn
Vigan - Votford
Reding - Mančester siti

Nedelja, 24. septembar:
Njukasl - Everton

Ponedeljak, 25. septembar:
Portsmut - Bolton
 
aj tishina ****** bre tu liverpool je keva bre da mu se klanjate
to shto manchester i chelzi su fenserashki burzhujski klubovi gde se ne igra srcem i nogama, nego lovom. aj pali bre liverpool je najtrofejniji engleski klub i ostace to dokle god je sveta.
JER LIVERPOOL IMA DUSHU
a tek arsenalu kad bane onaj fifin zakon o strancima!! jaooo ima da ih nema bre....shta se svi naloizhili na arsenal sad zato shto je dogurao u ligi shampiona proshle godine....sine u arsenalu nema nijednog engleza.zato ima da ga fifa unishti sine.i boli me...
liverpool je keva, ponovo vam ponavljam

-jedino mi smeta shto zbog shala likovi misle da sam delija pa me smaraju...haha
 
Kr$t@:
mislim da mozemo da se oprostimo od premijer lige ove sezone, ali zato imamo opasne shanse u ligi shampiona.nerviraju me burzhujski klubovi bre

Ma de da se oprostite, jel si ti bre normalan, imate jos sanse... :lol: :lol:
Ako Liverpul osvoji Ligu Sampiona, svecno izjavljujem da cu da pojedem tastaturu, na kojoj sad kucam ovaj post.



EDIT:
UPRAVA NAPOLJE!
Ne postoje reči kojima bi se opisala naša mržnja prema gamadi koja je uzurpirala NAŠ klub!
Stoko marš iz Partizana!
 
Kr$t@:
aj tishina ****** bre tu liverpool je keva bre da mu se klanjate
to shto manchester i chelzi su fenserashki burzhujski klubovi gde se ne igra srcem i nogama, nego lovom. aj pali bre liverpool je najtrofejniji engleski klub i ostace to dokle god je sveta.
JER LIVERPOOL IMA DUSHU
a tek arsenalu kad bane onaj fifin zakon o strancima!! jaooo ima da ih nema bre....shta se svi naloizhili na arsenal sad zato shto je dogurao u ligi shampiona proshle godine....sine u arsenalu nema nijednog engleza.zato ima da ga fifa unishti sine.i boli me...
liverpool je keva, ponovo vam ponavljam

-jedino mi smeta shto zbog shala likovi misle da sam delija pa me smaraju...haha

:shock: :shock: :shock:
Ima nas svakakvih na ovom forumu...



EDIT:
UPRAVA NAPOLJE!
Ne postoje reči kojima bi se opisala naša mržnja prema gamadi koja je uzurpirala NAŠ klub!
Stoko marš iz Partizana!
 
ZzZzZz:
Kad dodje nokaut faza dolazi i "igra za rezultat" a tu su Italijani neprikosnoveni!

Po meni najvece sanse imaju Arsenal, Lion, Chelsea i Milan.

Zaboravio si Mancester, ovo je njihova sezona.



EDIT:
UPRAVA NAPOLJE!
Ne postoje reči kojima bi se opisala naša mržnja prema gamadi koja je uzurpirala NAŠ klub!
Stoko marš iz Partizana!
 
Kr$t@:
ne mozhe manchester, manchester je ispao josh u kvalifikacijama
O cemu ti pricas, Mancester je prosao grupu Lige Sampiona, da si ti meni ziv i zdrav! :lol:


EDIT:
UPRAVA NAPOLJE!
Ne postoje reči kojima bi se opisala naša mržnja prema gamadi koja je uzurpirala NAŠ klub!
Stoko marš iz Partizana!
 
Strasno.Ti pricas o burzujskim klubovima.Obrati paznju malo.Svi veci znaci svi veci klubovi imaju pare.Krenimo od Reala preko Milana do Chelsea-ja,Arsenala ili Manchestera-ne znam sto izdvajas Liverpul pa i on ima para-dobar stadion,dobre igrace koji se ne zale na platu i bonuse.Znaci svaki klub ima svog sponzora,a sad vidim da je trn u oku sto je stranac ulozio u Chelsea ili Manchester...pa mi mozemo da sanjamo da se tako nesto desi nasim klubovima!!!!Veruj mi da pare nisu najbitnije-to ti je prica i sa Realom - imaju tim spojen od zvezda i najskuplji tim sto se tice plata i bonusa a da ne pricamo i o marketingu a nisu nista osvojili poslednjih godina.Treba pametno uloziti pare,tu je i kjluc uspeha.Malo argumentuj svoje komentare nemoj samo da pises ono sto ti padne na pamet.Ja cenim Liverpul ali iskreno imaju male sanse u Sampionatu,u LS mozda ali uz veliku srecu i promenu taktike.Nestalni su ove godine skroz sto se tice igara-prvo pobede 4:0 pa izgube pa nereseno pa izgube pa opet pobede -nemaju nekakv niz...dosta toga treba da se menja.RESPECT LIVERPOOL (ne vredjam ni jedan engleski tim) Poz....
 
u pravu si brate.ne znam shta se deshava.nema sisea, morijentesa ...:(
tachno je da ej bitno pametno sastaviti tim.Ne mozemo samo da nabacamo zvezde i da se svako guzi za sebe.Potrebno je da medju igrachima postoji neka hemija shto bi se reklo.Da se poshtuju i da igraju ne samo zbog para,nego i malo za svoje ortake...jesam li u pravu?
 
to shto manchester i chelzi su fenserashki burzhujski klubovi


Svaka ti čast!!! Svaka ti je na mestu :roll:
A to što će "siromah" iz Dubaija da kupi Liverpul za 675 miliona evra, to se ne računa, Liverpul neće biti buržujski klub, yebiga on ima dušu!!! :mad: :mad: :mad: Tek će se onda ložiti na njega, a ja ću ga još više mrzeti!!!

E da i Džerard vam je najodaniji igrač, do 5 do 12 se dvoumio 'oće li u Čelzi za malo veće pare. Svuda se danas igra lovom, možda 5 igrača mogu da nabrojim za koje to ne važi.
 

Back
Top