Quantcast

Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

• Da

• Ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

crni lepotan

Elita
Poruka
21.391
imali smo juce dosta srece
sva sreca pa su oni bili oslabljeni inace bi popili 3 komada u prvom poluvremenu
o sjajnoj koncepciji sa Riseom kao levim krilom nemam snage da govorim
velika je steta sto najbolje godine svoje karijare Tores i Dzerard provode uz saigrace tipa Marsovac i Reponja
RAFA ODLAZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ivanae

Domaćin
Poruka
4.166
0,,12306~3324951,00.gif
vs.
Luton.gif

Utorak, 15 Januar 2008, u 21:00

Prosle nedelje je obavljen zreb za cetvrtu rundu FA kupa, posto se jos uvek nismo plasirali u cetvrtu rundu FA kupa, ako na svom stadionu eliminisemo Luton, bicemo domacini pobedniku meca Swansea/Havant & Waterlooville, utakmice cetvrte runde igraju se 26. i 27. januara.

Kako je Rafa danas izjavio igracemo sa najjacim sastavom, zivo me zanima koja nam je to postava...
Verovatno
Reina
Carragher, Carragher, Carragher, Carragher
Steva, Steva, Steva, Steva
Nando, Nando

ivanae

Domaćin
Poruka
4.166
Mislim da su vise dosadni za medalju i novinari a boga mi i ovi kauboji, jbt ili neka nas vise prodaju i neka se lepo teraju ili neka vise zacepe... malo malo pa osvane vest da nas prodaju pa za dva dana demantuju tu vest... bez obzira da li je i ovaj put ovo samo ''lazna vest'' ja sam sada definitivno ubedjena da su ameri pojeli g... sto su nas kupili tacnije mislili su da ce vrlo brzo da obrnu ulozeni kapital + zaraditi lovu... ubedjena sam da cemo vrlo brzo promeniti vlasnika, tacnije vec krajem meseca ocekujem nove vlasnike....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.