Quantcast

Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

• Da

• Ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Splatt91

Domaćin
Poruka
4.845
EyE96BPXMAY7LDA

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.946
Nema ali, sezona je za zaborav. Pravili smo mi i veća čuda, ako to neko ume onda smo to mi, ali na Enfildu nema publike i mislim da je momentum prošao.
Ove ako se plasiramo u LŠ puna kapa ali ozbiljno sumnjam. Jedino iz ove sezone što je valjalo je Dijego Žota.
Moraće na leto da se tumba.

stugots

Čovek
Poruka
31.713
Dres 2021/22

Užas...ali užas...da li je realno da NIKE ovoliko loš dizajn ima. Toliko mi je drago što sam kupio NB dres...ovu strahotu ne bih ni do prodavnice obukao.

690.jpg

Evo sa footy pošto linkove ka fotkama neće da ostavi

https://www.footyheadlines.com/2021/03/liverpool-21-22-home-kit-leaked.html

Što užas, meni se sviđa. Mada šta znam, meni je uvek domaći dres lep, baš retko kad omaše, pretpostavljam jer je ceo crven pa ne mogu da zaseru kombinacije boja. Ovogodišnji domaći mi je baš lep, skoro ko onaj iz 2017-18.

Al ovaj gostujući za sledeću sezonu mi je užas

https://www.footyheadlines.com/2020/11/nike-liverpool-21-22-away-kit-colors.html

Prezirem kragne smrdljive, umesto u dresu igraš u polo majici, fuj.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.946
Što užas, meni se sviđa. Mada šta znam, meni je uvek domaći dres lep, baš retko kad omaše, pretpostavljam jer je ceo crven pa ne mogu da zaseru kombinacije boja. Ovogodišnji domaći mi je baš lep, skoro ko onaj iz 2017-18.

Al ovaj gostujući za sledeću sezonu mi je užas

https://www.footyheadlines.com/2020/11/nike-liverpool-21-22-away-kit-colors.html

Prezirem kragne smrdljive, umesto u dresu igraš u polo majici, fuj.
Ti nisi normalan. Umesto bele roze boje pa sve sa ovim izlomljenim linijama :lol:
Meni je lepši taj gostujući ako je to uopšte, mada mi ni on nije lep.

Ja žalim za NB. Skoro svaki je bio extra.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.946
Rutinski...:ok:
Tsimikas deluje ok napred ali malo je pogubljen pozadi i rekao bih da nije za 90 min. Ipak bih voleo Robertsona protiv Čelzija u trećem. Matip mi je na trenutke delovao kao da 'leba nije jeo danima prilikom izbacivanja. Svi ostali odradili Salah može se reći doktorski. Dobro je da su i Žota i Firmino dali

Idemo dalje...

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.946

Salah traži gotovo tri puta veću platu da ostane u Liverpulu

Fudbaler Liverpula Mohamed Salah tražio je od kluba godišnju platu od 28 miliona evra, kako bi potpisao novi ugovor.
Salahov ugovor ističe za dve godine, a prema tom ugovoru godišnje prima 11 miliona evra i drugi je najplaćeniji fudbaler „crvenih“, iza Virdžila van Dajka.

Britanski mediji preneli su da egipatski napadač želi znatno povećanje plate, inače neće produžiti ugovor sa klubom sa kojim je osvojio Premijer ligu i Ligu šampiona.

Salah je 2017. godine iz Rome prešao u Liverpul, za koji je odigrao 206 utakmica i postigao 127 golova.

-----------------------------------------------------------------------------

To je duplo više nego Van Dajk

Prodati na leto i kupiti Halanda :mrgreen:

Šalu na stranu...baš ga zacepio. Izbio bi ovim na drugo mesto nakon Ronalda koji ima 31mil. De brujne ima 24 mil. godišnju platu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.