Live nastupi grupa

Baby Yoda ♥

Contributor
Poruka
18.110
Neka ova tema bude posvećena live nastupima muzičkih grupa...

Pre nekoliko dana naleteo sam na live nastup Nightwish benda u Finskoj. Relativno je novo (prošla godina). Marco svira Islander pesmu i naravno peva.
Prosto sam očaran njegovim glasom i šta sve može učiniti sa njim. Stalno ima neke ukrase, baš kao da priča priču kraj logorske vatre. Fenomenalan umetnik. Prosto sam se naježio dok ga slušam.

Baby Yoda ♥

Contributor
Poruka
18.110

Jedan od najboljih koncerata na kome sam bio.
Sjajna energija, dobro ozvučenje, odlična set lista...

A otišao sam na koncert onako turistički, ne kao neki zagriženi fan benda :mrgreen:
Ono što ne volim kod ovakve vrste live nastupa jeste pozadinsko svetlo kao da sam u diskoteci. Uopšte ne mogu gledati bend jer sve blješti. Još tamo neke nasumične slike se pojavljuju, ,potpuno nepotrebno.
Šta znam, svako voli drugačije. :P

Poruka
18.227
Ono što ne volim kod ovakve vrste live nastupa jeste pozadinsko svetlo kao da sam u diskoteci. Uopšte ne mogu gledati bend jer sve blješti. Još tamo neke nasumične slike se pojavljuju, ,potpuno nepotrebno.
Šta znam, svako voli drugačije. :P

I meni to smeta, iskreno, posebno kada sam negde bliže bini, u prvi redovima.
Ali jbg, to je deo tog festivalskog dekora.

Baby Yoda ♥

Contributor
Poruka
18.110
Wacken Open 2013-te.
Numera: Storytime
Bend: Nightwish

Dopada mi se energija kojom nastupa Floor Jansen. Ja ne bih mogao kao ona onako da vrtim glavom kao manijak, a odmah zatim da pevam i tako nekoliko puta tokom pesme.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.