Lista SNS će se zvati "Srbija ne sme da stane - Aleksandar Vučić": Nije prvi put da Vučić pokušava da glumi Đinđića

Hahahha Buduci poslanik SNS

Prilozi

• F-Bi0MHWQAAoQvJ.jpg
    F-Bi0MHWQAAoQvJ.jpg
    105,5 KB · Pregleda: 2
Nisam član nijedne partije i ne idem na izbore , tako da mi je svejedno .
Samo ono što mi nije svejedno, da moji nikad nisu teže živeli nego u zadnjih desetak godina, čak lepše i u vreme Miloševića i sankcija.

Onda mozda tebi bi bile dobrodosle sankcije, da ti se vrate srecni dani.

Onda mozda tebi bi bile dobrodosle sankcije, da ti se vrate srecni dani.
Nasmeja me , ni tada nije bilo nimalo dobro, ali merilo ako nekad nije bio dobro i merilo doba zadnjih desetak godina kada je nestala ''pravičnost'' i nestalo ljudskih viših osobina su dva različita pojma.

Nasmeja me , ni tada nije bilo nimalo dobro, ali merilo ako nekad nije bio dobro i merilo doba zadnjih desetak godina kada je nestala ''pravičnost'' i nestalo ljudskih viših osobina su dva različita pojma.

Razumijem sve, ali pitanje sankcija nije pitanje individualnog dozivljaja vec pitanje visegodisnjeg ponasanja rezima u Beogradu, sto nimalo nije dobro ni konstruktivno. Zapad nece mnogo duze tolerisati ovu igru Vucicevu, i radi stabilnosti regiona, pa i buducnosti same Srbije, preuzece mjere uskoro.

Svi koji gaje psenicu kukuruz sungokret imaju ozbiljne gubitke od 300 evra po hektaru

Zarade nema tako da je tesko ocekivati da ce iko to sejati vise dok je cena psenice 19 din

Tako da su glad nestasice poskupljenja realna buducnost

Pa ti jos obecava da "Srbija ne sme da stane".. Ako tako nastave bice gubitak po hektaru i 1000 evra..

ovi penzioneri i ljudi koji ne koriste internet i koji gledaju samo televiziju oni i ne znaju da postoji neko osim vučića njegovo ime se pomene stotine puta i on se pojavljuue na gostovanjima svakoga dana..naravno pojačano sa specijalnim emisijama sa analitičarima...tako da oni samo čuju zahvaljujući predsedniku vučiću i opozicija je mrski neprijatelj i protiv države...naravnovučić ne dopušta da se čuje drugačije mišljenje i da mu neko protivreči ili postavi nezgodna pitanja...vučić je klasičan diktator koji živi u svom paralelnom svetu

čini mi se da su crticu na pogrešno mesto ubacili

„Srbija ne sme – da stane Aleksandar Vučić“​

Србија не сме да буде, ни да постане, приватна својина и таоц једне партије..то не сме да буде

Drzava i narod su upropasceni namenski i tu nema sta dalje se prica.
Tako je .Amin nema dalje.Danas tesko prezivis i sa 200.000 din a gde sa 80.000.Poenta je da nas jasu vekovima.Sns placa opoziciju da prica i pljuje ga a on ce imat 50% i kraj.I sve po starom.U maxiju cene svaki dan skacu.Dabogda im niko ne usao u prodavnice.

Back