Tammi Terrell
Zainteresovan član
- Poruka
- 266
Evo nove teme.. Jel slusate Lionel-a, koje vam se pesme svidjaju itd? Ja cu izdvojiti nekoliko mada sam cula celu diskografiju.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Jedna od najlepsih pesama, bar po meni.. Lionel-ova obrada 
Najvise mi se svidjaju Truly, All Night Long, Dancing on the Ceiling, Say You Say Me...

Volim Lionela.Najvise mi se svidjaju Truly, All Night Long, Dancing on the Ceiling, Say You Say Me...




I love you 

