limuzinka

nemam nista protiv da se vozimo njenim automobilom ako ja vec nemam svoj, jer zbog toga nisam sa njom, a vrv ni ona ne gleda kao neku svoju prednost cinjenicu da ima auto...
 
ideju mi dala ženska zvana Lara sa zvezdicom...
dečko, el bi prevazišo konplekse i sujetu da recimo nemaš kola, štaznam neko si sirotinjsko dete ****** palac a ona ima kintu, ima kola i umjesto da jelda ti nju voziš, ona se ponudi da ona tebe voza...?
sam bog zna šta će ti sve raditi po haubama i sedištima kad te odveze na nekom starom stovarištu il napuštenoj fabrici...:sad2:

ako ona ima auto onda je ok, ebeno je kad nijedno nema auto, a ipak kad dodjes u neke godine, nije to vise veza u srednjoj skoli, tipa "aj se nadjemo na velikom odmoru" i "idemo zajedno do autobuske" :roll:
 
ideju mi dala ženska zvana Lara sa zvezdicom...
dečko, el bi prevazišo konplekse i sujetu da recimo nemaš kola, štaznam neko si sirotinjsko dete ****** palac a ona ima kintu, ima kola i umjesto da jelda ti nju voziš, ona se ponudi da ona tebe voza...?
sam bog zna šta će ti sve raditi po haubama i sedištima kad te odveze na nekom starom stovarištu il napuštenoj fabrici...:sad2:


Stvarno nemam takve komplexse cesto su mi zenske placale pice ili sam pozajmljivao od cure ranije dok sam bio u nekoj frci..
 
ideju mi dala ženska zvana Lara sa zvezdicom...
dečko, el bi prevazišo konplekse i sujetu da recimo nemaš kola, štaznam neko si sirotinjsko dete ****** palac a ona ima kintu, ima kola i umjesto da jelda ti nju voziš, ona se ponudi da ona tebe voza...?
sam bog zna šta će ti sve raditi po haubama i sedištima kad te odveze na nekom starom stovarištu il napuštenoj fabrici...:sad2:
Sta ako i on i ja imamo auto?Zar je vazno ko ce koga da voza?:mrgreen:
Svaki muskarac koji bi odbio da se vozika sa mnom,ne bi mi ni trebao.
 

Back
Top