limuzinka

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
ideju mi dala ženska zvana Lara sa zvezdicom...
dečko, el bi prevazišo konplekse i sujetu da recimo nemaš kola, štaznam neko si sirotinjsko dete ****** palac a ona ima kintu, ima kola i umjesto da jelda ti nju voziš, ona se ponudi da ona tebe voza...?
sam bog zna šta će ti sve raditi po haubama i sedištima kad te odveze na nekom starom stovarištu il napuštenoj fabrici...:sad2:
 
Zato da ne , mislim ne bih dopustao da ona placa i to , ali ne bih kategoricki odbio biti sa njom .Ako zeli bice sa mnom u rupi koju imam, ako ne otice svejedno .
Opet nisam u takvoj poziciji pa ne mogu bas najasnije ni da stvorim sliku sta bi bilo kada bi bilo .
Sad da me vide neki bliski ljudi lupili bi mi sljagu i rekli da ne cenim pare :lol:
 
to ti pričam...ti ono pokiso ko miš, nailazi neka mašinka dobra iz mraka, viš samo farove al čuješ zvuk neki besan...grdni konji ispod haube...izfuvi ****** materine...
...i auto staje...kad viš ona vozi...
ostalo ti puštam mašti na volju...
 
to ti pričam...ti ono pokiso ko miš, nailazi neka mašinka dobra iz mraka, viš samo farove al čuješ zvuk neki besan...grdni konji ispod haube...izfuvi ****** materine...
...i auto staje...kad viš ona vozi...
ostalo ti puštam mašti na volju...

pravo da ti kazem...kad god me uhvatila kisa ne stade ni jedna
mada se uvek uspesno prikljucim nekoj sa kisobranom
presadija rulz :)
 
to ti pričam...ti ono pokiso ko miš, nailazi neka mašinka dobra iz mraka, viš samo farove al čuješ zvuk neki besan...grdni konji ispod haube...izfuvi ****** materine...
...i auto staje...kad viš ona vozi...
ostalo ti puštam mašti na volju...

Bitno da sam ja tip-top , cak sta vise , ja bih se pravio (to sam i radio kad mi bilo dosadnno)da nemam nista .
Pa kad vidi iznenadi se , a ja do tada vec znam sa kime imam posla :)
 
ideju mi dala ženska zvana Lara sa zvezdicom...
dečko, el bi prevazišo konplekse i sujetu da recimo nemaš kola, štaznam neko si sirotinjsko dete ****** palac a ona ima kintu, ima kola i umjesto da jelda ti nju voziš, ona se ponudi da ona tebe voza...?
sam bog zna šta će ti sve raditi po haubama i sedištima kad te odveze na nekom starom stovarištu il napuštenoj fabrici...:sad2:

kakva je ovo tema ....ulazem protest u ime svih zena koje vozaju ...insulira da su zene koje vozaju lose uuuuaaaa:lol:
 
kakva je ovo tema ....ulazem protest u ime svih zena koje vozaju ...insulira da su zene koje vozaju lose uuuuaaaa:lol:

ne insuliram ništa...da sam teo da insuliram, reko bi otvoreno jer ja ne insuliram...ako si ružna ću ti kaem da si ružna, ako je šoferka dotičnih kola gabor, reko bi to u uvodnom postu...a nisam reko...prema tome dabome...podrazumeva se da je riba avijon...
 
ne insuliram ništa...da sam teo da insuliram, reko bi otvoreno jer ja ne insuliram...ako si ružna ću ti kaem da si ružna, ako je šoferka dotičnih kola gabor, reko bi to u uvodnom postu...a nisam reko...prema tome dabome...podrazumeva se da je riba avijon...

da sam ja na tvom mesti izvinula bih se svim damama ... kao provo kazes ' ona tebe voza' sto moze da se tumaci na vise nacina ...plus kazes ..'el bi dozvolio da te voza ' .... sto nam govori da je to nesto lose ..dalje ...nameces nam misljenje da samo muskarci treba da vozaju ...oces da sutra svi izadju na ulice revoltirani tvojim pisanjem i gadjaju ciglama sve zene koje vozaju nesto ili nekog ..a ?:lol:
 
da sam ja na tvom mesti izvinula bih se svim damama ... kao provo kazes ' ona tebe voza' sto moze da se tumaci na vise nacina ...plus kazes ..'el bi dozvolio da te voza ' .... sto nam govori da je to nesto lose ..dalje ...nameces nam misljenje da samo muskarci treba da vozaju ...oces da sutra svi izadju na ulice revoltirani tvojim pisanjem i gadjaju ciglama sve zene koje vozaju nesto ili nekog ..a ?:lol:

uh...stvarno sam ispo fetiš...ovaj...kako se to kaže...?
nije mi to bila namera i ne primećujem da mi je to bila intencija, mada onaj ko želi da vidi omalovažavanje žena u uvodnom postu, to i može vrlo lako...
uredu, može lock, a postavljaču ban na tri dana...
 
da sam ja na tvom mesti izvinula bih se svim damama ... kao provo kazes ' 1 - ona tebe voza' sto moze da se tumaci na vise nacina ...plus kazes ..'2 - el bi dozvolio da te voza ' .... sto nam govori da je to nesto lose ..dalje ...nameces nam misljenje da samo muskarci treba da vozaju ...oces da sutra svi izadju na ulice revoltirani tvojim pisanjem i gadjaju ciglama sve zene koje vozaju nesto ili nekog ..a ?:lol:

1 - ovo nisam reko...
2 - ovo jesam reko, al u kontekstu da te poveze, a ne da te voza u smislu da te vuče za nos, zajebava...
 

Back
Top