Quantcast

limuzinka

gost 230618

Veoma poznat
Poruka
10.610
Dođe nekad davno pred firmu moja žemska po mene. Bilo neko čudno vreme, kada se ona srasla sa mojim bivšim jugom. Sada samo po nekad dođe sa ovim drugim autom po mene i malog i to je jedina moja žemska, koja je mene vozila. ove ostale ič me nisu vozale. E zato su i bivše ko ih jeebe :hahaha:

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.734
ideju mi dala ženska zvana Lara sa zvezdicom...
dečko, el bi prevazišo konplekse i sujetu da recimo nemaš kola, štaznam neko si sirotinjsko dete ****** palac a ona ima kintu, ima kola i umjesto da jelda ti nju voziš, ona se ponudi da ona tebe voza...?
sam bog zna šta će ti sve raditi po haubama i sedištima kad te odveze na nekom starom stovarištu il napuštenoj fabrici...:sad2:
ja mislim da sam isto vrijedan sa autom il bez njega...msim jest on pogodnost neka...tako da moze da me transportuje...a za to ce dobiti po picci

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
dečko, el bi prevazišo konplekse i sujetu da recimo nemaš kola, štaznam neko si sirotinjsko dete ****** palac a ona ima kintu, ima kola i umjesto da jelda ti nju voziš, ona se ponudi da ona tebe voza...?
sam bog zna šta će ti sve raditi po haubama i sedištima kad te odveze na nekom starom stovarištu il napuštenoj fabrici...:sad2:
pa prevazisao bih, al teska srca :sad2:

Arkadijanac

Ističe se
Poruka
2.795
Nek me voza koliko god hoce, jos kad bi tela da mi plati letovanje na moru (ionako nikad nisam bio na moru) to bi tek bio pun pogodak. Ne razumem sta bi mi tu smetalo, bas naprotiv sto bogatija, to bolje!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.