Quantcast

likovno...grrrr...helpic...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

_lea_

Početnik
Poruka
31
joj ljudi help me...imam da crtam za likovno nesto na temu "realni oblici u ne realnom prostoru"...ja nemam pojma sta bi mogla da crtam...rad je za sutra...dajte mi neku idejicu... :p ...ajde bas ste vi fini :))
pozzic...i hvala...unapred :roll:

Senka_91

Primećen član
Poruka
530
Likovno...moj omiljeni predmet..........nacrtaj dugine boje na celom papiru a u sredini crnom nacrtaj krug....Krug ce biti zivot,tacka iz koje je nastao svet,a dugine boje nek budu tvoj pogled gledanja na zivot (veseo i optimisticki).....Ovo sam ti objasnila ( ako ti se svidi moja ideja) da ako te pita sta to predstavlja znas sta da kazes.............

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
kad sam procitala sta si napisala, odmah sam se setila Alise u zemlji cuda - crtani film
znas ono kad ona pada u taj neki ''svet''... e pa...ja bih uradila sa puno manje vise pravih geometrijskih figura koje predstavljaju nesto sa iskrivljene pozadine...ne znam da li me razumes...

mala_nish

Domaćin
Poruka
3.948
uradi neko dete sa puno trouglova u rukama i to...a iza uradi pozadinu kao milion mutnih kruznica...u duginim bojama...i to dete kako se ivicama svog tela polako stapa u to... i nek ima izgubljeni izraz lica a ne neki bolesni kez! eh...trebalo je da idem na akademiju...
dosta kuknjave, bre! ja idem sad da ucim teoriju iz istog!

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
Senka_91:
Likovno...moj omiljeni predmet..........nacrtaj dugine boje na celom papiru a u sredini crnom nacrtaj krug....Krug ce biti zivot,tacka iz koje je nastao svet,a dugine boje nek budu tvoj pogled gledanja na zivot (veseo i optimisticki).....Ovo sam ti objasnila ( ako ti se svidi moja ideja) da ako te pita sta to predstavlja znas sta da kazes.............
divna ideja..... :)
moze eto to

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.839
_lea_:
joj ljudi help me...imam da crtam za likovno nesto na temu "realni oblici u ne realnom prostoru"...ja nemam pojma sta bi mogla da crtam...rad je za sutra...dajte mi neku idejicu... :p ...ajde bas ste vi fini :))
pozzic...i hvala...unapred :roll:
potrazhi slike na netu od salvadora dalija.
nadrealizam smeshta realne stvari u nerealan prostor i situacije.
shivacja mashina na operacionom stolu.
smisli neshto paradoksalno, igraj se malo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.