Quantcast

Lik svete Petke na postelji bolesnog dečaka!!!

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
Da li ste gledali emisiju ˇExplozivˇ na ˇPrvojˇ televiziji?

Priča je bila o devetogodišnjem dečaku koji je posle pada sa bicikla završio u bolničkoj postelji u ˇTiršovojˇ u kojoj je već sedam meseci. Uspešno je operisan prvi put, ali je posle druge operacije zadobio velika oštećenja mozga i pao je u komu. Pošto doktori više ništa nisu mogli da učine, majka dečaka je otišla u crkvu svete Petke i na savet prijateljice svetom vodom uzetom iz crkve okupala je dečaka.Sutradan se on probudio iz kome, a na beloj postelji gde je ležao zlatnom bojom ocrtao se lik svete Petke...

Politička strana ove priče je da doktori više ništa ne mogu da učine za njega ovde i da se jedna ruska klinika ponudila da pomogne dečaku, ali za tako nešto potrebno je 10.000 dolara, koje naša država izgleda nema i to je strašno...

dive

Legenda
Poruka
57.329
nasa drzava ima..samo ta sredstva sluze da bi ministri otisli u inostranstvo na intervencije koje uspesno mogu da urade u ovoj zemlji..
a sanse nema da se ta sredstva upotrebe za spasavanje zivota transplantacijom srca nadnicaru koji je zavrsio isporucen iz ljubljane u sremsku kamenicu ili decaku iz price.

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.729
Da li ste gledali emisiju ˇExplozivˇ na ˇPrvojˇ televiziji?

Priča je bila o devetogodišnjem dečaku koji je posle pada sa bicikla završio u bolničkoj postelji u ˇTiršovojˇ u kojoj je već sedam meseci. Uspešno je operisan prvi put, ali je posle druge operacije zadobio velika oštećenja mozga i pao je u komu. Pošto doktori više ništa nisu mogli da učine, majka dečaka je otišla u crkvu svete Petke i na savet prijateljice svetom vodom uzetom iz crkve okupala je dečaka.Sutradan se on probudio iz kome, a na beloj postelji gde je ležao zlatnom bojom ocrtao se lik svete Petke...

Politička strana ove priče je da doktori više ništa ne mogu da učine za njega ovde i da se jedna ruska klinika ponudila da pomogne dečaku, ali za tako nešto potrebno je 10.000 dolara, koje naša država izgleda nema i to je strašno...
На жалост - нисам гледао тај прилог... стварно нешто невероватно.

п.с. Мислим да ће се већ наћи неко ко има пара да помогне том детету.

27E

Buduća legenda
Poruka
49.798
nisam gledao, ali dela svete petke ima mnogo vise nego sto se zna u javnosti ili na tv

mnogima je pomogla. na svoj nacin. i ja imam neka saznanja, i nadam se da ce u aprilu clan moje porodice da putuje u rumuniju na poklonjenje svetoj petki. ima i jedno mesto u grckoj, tamo sam vec bio

sveta petka hvala ti sto vodis brigu o nama

Realno Nerealan

Aktivan član
Poruka
1.086
nisam gledao, ali dela svete petke ima mnogo vise nego sto se zna u javnosti ili na tv

mnogima je pomogla. na svoj nacin. i ja imam neka saznanja, i nadam se da ce u aprilu clan moje porodice da putuje u rumuniju na poklonjenje svetoj petki. ima i jedno mesto u grckoj, tamo sam vec bio

Sveta Petka is not online at the moment, please try later. Thank you.

zubcanik razuma

Zainteresovan član
Poruka
206
jedino je važno da je dečaku pomoglo koliko toliko,

posle kupanja vodom iz crkve dečak se probudio iz kome..
.
za skeptike to je slučajnost, koicidencija, možda bi se probudio i tako i tako...
za vernike i majku koja se u ovom slučaju za slamku uhvatila to je čudo...

po meni najbolje se ne mešati u ovaj slučaj i ne komentarisati pogotovo ne nekakve gluposti,
zamislite majku koliko je bila srećna kada se dete probudilo iz kome i nju niko živ neće ubediti da to nije božijih ruku delo

u ovakvom slučaju ako ta majka kaže da je božije delo ja se slažem celim svojim bićem

kanarinka

Elita
Poruka
16.443

Zar Druga Bozija zapovest ne govori da se ne treba nikome,sem Njemu klanjati?
Sto se tice decaka,surova stvarnost je upravo to da i kod izlecivih stanja,majke se moraju okretati Bogu i religiji!Sramota!Nek se stide i nasi lekari i cela drzava,kada nista preduzeli nisu,a kazu da se decaku moze pomoci,vec su cekali "cudo"da bi slucaj dobio medijsku paznju,te da bi se tako sakupio novac i spasao jedam mladi zivot!Nije mi jasno kako svi odgovorni mogu nocu zaspati,kada znaju da se nekom pomoci moze,ali im bilo zao sakupiti novce za nekog sirotana!Kako bre za Tadica moze doci vrhunski hirurg?Za kerusu Milu se prave proteze!Ministar zdravlja se operise van zemlje!E,a za sirotog decaka se moraju ukazti ikone,ne bi li iko reagovao!
Drago mi je ako ce se sad skupiti novac za sirotog decaka!

Poslednja izmena:

27E

Buduća legenda
Poruka
49.798
Zar Druga Bozija zapovest ne govori da se ne treba nikome,sem Njemu klanjati?
Sto se tice decaka,surova stvarnost je upravo to da i kod izlecivih stanja,majke se moraju okretati Bogu i religiji!Sramota!Nek se stide i nasi lekari i cela drzava,kada nista preduzeli nisu,a kazu da se decaku moze pomoci,vec su cekali "cudo"da bi slucaj dobio medijsku paznju,te da bi se tako sakupio novac i spasao jedam mladi zivot!Nije mi jasno kako svi odgovorni mogu nocu zaspati,kada znaju da se nekom pomoci moze,ali im bilo zao sakupiti novce za nekog sirotana!Kako bre za Tadica moze doci vrhunski hirurg?Za kerusu Milu se prave proteze!Ministar zdravlja se operise van zemlje!E,a za sirotog decaka se moraju ukazti ikone,ne bi li iko reagovao!
Drago mi je ako ce se sad skupiti novac za sirotog decaka!
duso, vasa prva recenica govori o vama, vasem znanju i shvatanju religijskih tema. ja ne bih da vase stanje komentarisem, fala lepo

kanarinka

Elita
Poruka
16.443
duso, vasa prva recenica govori o vama, vasem znanju i shvatanju religijskih tema. ja ne bih da vase stanje komentarisem, fala lepo
Sta sam ja tako ruzno rekla,pa da ovako reagujes?Duso!
Na kraju krajeva,najvaznije je da se ovaj decak izleci,mada nazalost ovakvih slucajeva u svetu je mnogo,gde medicina moze pomoci,ali fale pare!A sa druge strane pojedinci se razbacuju na svakojake gluposti i izivljavanja!Ja bih uvel zakon,da svako ko imaneku odredjene sume novca,da mora dati u humanitarne svrhe!Time bi mnogi zivoti bili spaseni!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.