Лига Шампиона 2022/2023 - квалификације и све остало

1663097917828.png


 
Boli ih paja, Dinamo pobedjuje kuci 1/1.
Precijenili smo ih. Postavili smo se ko na Bernabeu da smo došli. Tek kad smo primili gol smo počeli igrat. I u cca 20 min Drmić zapucao zicer sam na golmana, i poništen mu gol radi milimetarskog ofsajda. A imaju 3-4 poštena igrača. Još gol dobili iz klasičnog pomračenje uma penala. Jbg. Ako ih tučemo doma, ostaje nada za bit 3.
 
Ау какав меч Барсе и Интера

А тек што Ренџерс пуче ко звечка

Клубовима који заврше групу са 0 бодова или са гол разликом -14 или гором бих узимао 50% зараде које су добили на име учешћа у ЛШ. Па после нек глуме опет канте за пуњење у најелитнијем светском такмичењу. Ајде бре
 
Poslednja izmena:
Ау какав меч Барсе и Интера

А тек што Ренџерс пуче ко звечка

Клубовима који заврше групу са 0 бодова или са гол разликом -14 или гором бих узимао 50% зараде које су добили на име учешћа у ЛШ. Па после нек глуме опет канте за пуњење у најелитнијем светском такмичењу. Ајде бре
Sta promasi onas sipac iz intera :D na kraju za pobedu
 
Jbg, mi smo svoju šansu propustili protiv Salzburga. Po prikazanoj igri i prilikama smo trebali uzeti barem 3 boda. Mi smo u 2 utakmice uzeli 1. Očekivati bodove protiv Milana ili Chelsea je nerealno. Mislim, može se desiti, kao u prvom kolu, ali to će se desit 1 od 10 utakmica. Isto kao što se sad možemo nadati da će Chelsea istrčati s 2. momčadi. Koja je opet jača od Dinama. Jbg, to su najjače momčadi na svijetu i 4 boda nije grozno. Pogotovo kad se pogledaju Rangersi npr. To je momčad koja je igrala finale Europa lige prije par mjeseci. U Ligi prvaka imaju 0 bodova i gol razliku -18. To je u rangu najgorih Dinamovih izdanja kad se igralo sa 3-4 tinejdžera u prvih 11.
Još jedna bitna stvar je što Dinamo u sezonu kreće u 7. mjesecu i igra K.O. utakmice samo da uđe u tu Ligu prvaka. Treba izbacit 3 protivnika samo da bi ušao. I onda je na početku CL na vrhuncu forme. Dok su Milan i Chelsea sad na vrhuncu. Nije slučajno da je Dinamo najbolje utakmice u CL odigrao uglavnom u prva 3 kola.
Bodovi u prva 3 kola: Ajax 0:0, Man Utd 0:0, Arsenal 2:1, Atalanta 4:0, Chelsea 1:0, Porto 3:1, Sturm 3:0, Šahtjor 2:2, Salzburg 1:1.
Bodovi nakon 3. kola: Ajax 0:1, Olympiacos 1:1, OM 2:2, Dynamo Kiev 1:1, Šahtjor 3:3.
S tim da su svi bodovi osvojeni nakon 3. kola, osvojeni u sezonama kada je Dinamo igrao samo 1 playoff utakmicu (znači negdje do 2001.). Jedine 2 utakmice u moderno doba u kojima je Dinamo uzeo bodove nakon 3. kola su Dynamo Kiev 2012/13. i Šahtjor 2019/20.
 
Какво лудило у финишу на Ванди Метрополитано.

Пенал сигнализира ВАР након што је судија означио крај меча

Караско маши пенал

На одбијену лопту други играч погађа пречку

А на ту одбијену лопту трећи играч погађа Караска који је стајао на гол линији

Хахахаха а хтео сам после 85 минута да одиграм да ће Атлетико да постигне гол....била квота преко 7.....ала бих се нокаутиро

 
Какво лудило у финишу на Ванди Метрополитано.

Пенал сигнализира ВАР након што је судија означио крај меча

Караско маши пенал

На одбијену лопту други играч погађа пречку

А на ту одбијену лопту трећи играч погађа Караска који је стајао на гол линији

Хахахаха а хтео сам после 85 минута да одиграм да ће Атлетико да постигне гол....била квота преко 7.....ала бих се нокаутиро

Spanci ce na kraju imati samo jednog od 4 predstavnika u eliminacionoj fazi. Nikad nisu bili gori.

A Portugalci ce mozda imati sva 3!!!!
 
Па доста су вала и доминирали, морају и они некад да се оладе мало

Атлетико игра најружнијини и најдосаднији фудбал у Европи од свих јачих екипа..... нека комбинација италијанског и аргентинског из шездесетих.

Ако су испали.
 

Back
Top