Liga šampiona 2021/2022

HYPE

Domaćin
Poruka
4.613
Žreb za grupnu fazu ovogodišnjeg takmičenja je upravo počeo. Šeširi su sledeći:

E9tNrHKX0AIJYuX.jpg
 
Интер и Јувентус разочарали променом грба......јјебено помодарство. Нарочито ми жао за грб Интера. Увек је био испред времена и некако баш препознатљив.....са овим су уссрали мотку. Новац је угасио фудбал....нема више те страсти као пре 15-20 година...само профит.. Кад се сетим Калча с краја 90.их и почетка 00-их........многи терени и стадиони далеко од модерних али зато фудбал који се играо и имена која су играла ту лигу тада.....уф...непоновљиво.

Скоро цела Лига шмпиона се свела на пар западних земаља. За 10 година очекујем да само првих 10 лига на ранг листи Уефа уопште има прилику да има тим у Лиги шампиона. Иде се ка томе да се Европа подели на три ранга такмичења где неће свака земља имати шансу да има представника у ЛШ као што је то до сада био случај
 
Poslednja izmena:
Шериф је препун верника. Бог им је помогао. Без Бога то није било могуће.

И Византија се неколико пута Христом одбранила од налета варвара.
 
Нама не требају странци у српском фудбалу...нама требају бонуси домаћи....угушићемо младе играче бла бла.......а Шериф нам онда објасни како стоје ствари у модерном фудбалу
А колико Шериф има странаца не рачунам русе и украјинце који су већинско становништво у Придњестровљу.

 
24 страних играча имају.....без Руса и украјинаца
Али мораш да рачунаш и Русе и украјинце јер Руса и Украјинаца има близу 200 милиона, а ми имамо 7-10 милиона па сад ти види колики дебил треба да будеш па да ограничиш број странаца на само 4. Наша база играча је мала и квалититативно скромна и ми такву базу додатно осиромашујемо скраћивањем броја странаца. Наш савез је пун дебила и политиканата.

Једна Барселона, један Реал, један Манчестер не може без странаца, а ми можемо ? Много будала има у овом нашем фудбалу.
 
24 страних играча имају.....без Руса и украјинаца
Али мораш да рачунаш и Русе и украјинце јер Руса и Украјинаца има близу 200 милиона, а ми имамо 7-10 милиона па сад ти види колики дебил треба да будеш па да ограничиш број странаца на само 4. Наша база играча је мала и квалититативно скромна и ми такву базу додатно осиромашујемо скраћивањем броја странаца. Наш савез је пун дебила и политиканата.

Једна Барселона, један Реал, један Манчестер не може без странаца, а ми можемо ? Много будала има у овом нашем фудбалу.
па пази Шериф је једно чудо да ово раде а долазе из једне од најслабијих лига Европе без дилеме, клуб свакако држе Русе, а мислио сам на Русе и украјинце из Придњестровља, не на оне из РФ или украјине, свакако о Шерифу ће се писати деценијама у свету фудбала
 
Није то чудо то је план и систем..... АПОЕЛ је пре десетак година играо четвртфинале Лиге шампиона.....и то такође због великог броја странаца. Нама не требају легије странаца, довољно је да се број странаца повећа бар на 8 и да се осети разлика. Јер....сигурно тамо негде постоји неки португалац или бразилац који би за исте паре 2 пута боље одиграо оно што играју Гобељић и Миљковић. Партизан и звезда као клубови имају потенцијал Порта и Бенфике....али не користимо ни пола од тога јер модел по ком функционишу наши клубови је далеко, далеко превазиђен.....
 

Back
Top