Lidl

Владан

Buduća legenda
Poruka
34.109
Ja inače kupujem meso u beškoj ima jedna mesara a i mesareva ćerka mi se sviđa onako je fina i okruglasta uvek me navuče nešto da probam :rumenko:
Да није она прва када се улази у село са леве стране. Ако је та то је одлична месара, бар је била пре пар година кад сам тамо куповао.

Tzar

Elita
Poruka
16.833
Btw, jeste li primetili da je nestasica krastavca i paradajza.

Juce odem u lidl nema ni krastavca ni paradajza, danas odem u Ideu i ista prica.

Ne moze covek ni salatu da napravi.

Verovatno je isti diler drzao monopol.

Poruka
24.014
Pa uvek je bilo i u Lidlu i Idei.

Ali ove nedelje nema.

A i letnji paradajz je iz plastenika. Isto je to.
Kako može biti isto, kada leti sazri od sunca? Nebitno što je u plasteniku, drugačiji su uslovi u kojima zri leti, a u kojim zimi.
Letnji i zimski paradajz nemaju veze jedan s drugim što se ukusa tiče.
Leti ako naiđeš na loš paradajz, to je zbog sorte, loša sorta. A zimi je sav isti - plastičan. Zimi sorta ne igra nikakvu ulogu, jer nema prirodne uslove koji su potrebni za zrenje.

Tzar

Elita
Poruka
16.833
Kako može biti isto, kada leti sazri od sunca? Nebitno što je u plasteniku, drugačiji su uslovi u kojima zri leti, a u kojim zimi.
Letnji i zimski paradajz nemaju veze jedan s drugim što se ukusa tiče.
Leti ako naiđeš na loš paradajz, to je zbog sorte, loša sorta. A zimi je sav isti - plastičan. Zimi sorta ne igra nikakvu ulogu, jer nema prirodne uslove koji su potrebni za zrenje.
Ove godine letnji nije imao veze ni sa cim, voden bez ukusa.

Tek na jesen je bilo malo dobrog paradajza.

Pisao sam ovde o tome.

Prosle nedelje najbolji krastavac koji sam jeo kupljen u Lidlu i paradajz mozda nije bas najbolji ali je bio pri vrhu.

A ove nedelje nema nista.

mario80

Buduća legenda
Poruka
42.583
Domaći čeri od jedno 4-5 sazrevaju celu zimu u špajzu i dodajem u salatu.

IMG_20230124_183641.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.