Quantcast

Lidija Vukićević oštro: "Ja sam glumica, imam druge vrednosti"

Nikita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
47.610

"Ja sam školovana žena, NE MOGU DA SE MERE GLUMCI I ESTRADA"​

xJnk9kqTURBXy8zM2NjNWFhZjAxMTVkZGQ1ZWI1MDZlNzA0OTQ4NDBkZS5qcGVnkZMCzQLkAIGhMAU

Poruka
4.486
Lidija smatra da su glumci i "estradnjaci" dva različita sveta.

- Ja sam jedna školovana žena, ne mogu da se mere glumci i estrada, po mom mišljenju, estrada su samo pevači. Ovoj zemlji trebaju rijalitiji, to je kulturna politika, ja sam glumica, tako da imam druge sisteme vrednosti - rekla je glumica za "Republiku".
Pa realno je i u pravu.

jolemisa

Elita
Poruka
17.066
Lidija Vukićević odmarala se u Turskoj, a odmah posle tog putovanja uputila se u susednu Bosnu i Hercegovinu.U Istanbulu se odlično provodila, što je pokazivala na društvenim mrežama, a onda je došlo vreme za novu avanturu.
bqZk9kqTURBXy80YTFlZTRhYmMwNjE1NjdhOWRkYzBmZDY5MDc3NTZkZC5qcGVnkZMCzQLkAIGhMAU
Svaka njoj cast i za izgled u njenim godinama,a kako znam nije ni imala neke ispade.Muzicka estrada nisu samo Karleusa i Aca lukas.kada bi se ja pitao,oni ne bi zapevali nigde i nikada.

Nikita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
47.610
Zasto no comment? Lidija se ponasala kao dama oduvek. A da je trpaju u sti kosh sa jednom Karleusom, pokojnim Dzejom sibicarem, Acom Smrkasom narkoman0oom itd...Pa naravno da ju je sramota!
Ukusi,kao i vidjenja su razliciti,zato sam rekla No comment...Svako ima pravo na svoje misljenje..Meni je recimo ruzno da baba zeli da izgleda kao devojke...

Nikita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
47.610

Haos na sceni: "Završila sam u Hitnoj pomoći, morali su da me previjaju"Lidija Vukićević, glumica, prisetila se svog najvećeg peha koji joj se desio na "daskama koje život znače", kada je sa istih pala, a potom, poput pravog profesionalca ustala i sa krvavom i onesposobljenom nogom nastavila gde je stala.​

UCak9kqTURBXy8zMjZmNTVkM2U0Njk3NTM3MjQ3MDhmNTAxZmNhNGUyYy5qcGVnkZMCzQLkAIGhMAU

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.