Zoroastar
Domaćin
- Poruka
- 3.783
U Srbiji se formira još jedna nova stranka, Ujedinjena seljačka stranka, USS.
Rekao bi čovek: i ako, i treba, pa gledaj šta ovi žuti evrounionisti napraviše srpskom selu i seljaku, a patriotistički "narodnjaci" ni prstom ne mrdnuše da istom tom seljaku pruže ruku i bore se za poboljšanje njegove gotovo katastrofalne pozicije..
Odlično da se neko setio da te ljude organizuje i tako im da priliku da se sami bore za svoj bolji status, kad svi dosad poznati nisu...
ALI!
Lider te nove "opozicione" stranke u nastanku je član evrounionističke stranke koja je ponajviše doprinela ovakvoj situaciji u poljoprivredi!!!!
O tempora, o mores!
Ima li kraja bahatosti, ujdurmama, prevarama i beslovesju pozicionih i "opozicionih" političara?
Rekao bi čovek: i ako, i treba, pa gledaj šta ovi žuti evrounionisti napraviše srpskom selu i seljaku, a patriotistički "narodnjaci" ni prstom ne mrdnuše da istom tom seljaku pruže ruku i bore se za poboljšanje njegove gotovo katastrofalne pozicije..
Odlično da se neko setio da te ljude organizuje i tako im da priliku da se sami bore za svoj bolji status, kad svi dosad poznati nisu...
ALI!
Lider te nove "opozicione" stranke u nastanku je član evrounionističke stranke koja je ponajviše doprinela ovakvoj situaciji u poljoprivredi!!!!
O tempora, o mores!
Ima li kraja bahatosti, ujdurmama, prevarama i beslovesju pozicionih i "opozicionih" političara?
Poslednja izmena: