Lider nove opozicione stranke član DS

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
U Srbiji se formira još jedna nova stranka, Ujedinjena seljačka stranka, USS.
Rekao bi čovek: i ako, i treba, pa gledaj šta ovi žuti evrounionisti napraviše srpskom selu i seljaku, a patriotistički "narodnjaci" ni prstom ne mrdnuše da istom tom seljaku pruže ruku i bore se za poboljšanje njegove gotovo katastrofalne pozicije..
Odlično da se neko setio da te ljude organizuje i tako im da priliku da se sami bore za svoj bolji status, kad svi dosad poznati nisu...
ALI!
Lider te nove "opozicione" stranke u nastanku je član evrounionističke stranke koja je ponajviše doprinela ovakvoj situaciji u poljoprivredi!!!!

O tempora, o mores!

Ima li kraja bahatosti, ujdurmama, prevarama i beslovesju pozicionih i "opozicionih" političara?
 
Poslednja izmena:
Seljcka stranka je stara ideja kad oces da otmes deo glasova od seljaka. Tako se lako manipulise malim sredinama kao sto su sela. Do sada dokazano vise puta. Prvo Risticevic i Veselinov. Pa je Veselinov preuzeo stranku i politicki "uredio" sela i poljoprivredu tokom DOS-a. Pa je onda Risticevic (s Peconijem) prikupio jedan lep procenat glasova po Vojvodini, pa to lepo prodao Perisicu za izbore. I sad ponovo, uz pomoc odrtavelog Zaharija (koji ruku na srce ima lepe stavove po pitanju sela).

To sluzi da pokupi glasove za sledece izbore koji ce odigrati seoske politicke igre po planovima onih koji nam kroje kapu na duzi period. A to znaci privatizacije i adaptacije proizvodnje hrane, zemlje i sl. Mesni odbori dobijaju poslusnike iz redova dobrostojecih seljaka, uz ustupke i sl... Sve po sablonu, jer mi u Srbiji uvek popusimo istu pricu (drsko su opet stranku nazvali seljacka) i ne volimo da ucimo iz svojih gresaka.
 

Back
Top