Licni stilista- da ili ne?

Da li biste koristili usluge licnog stiliste?

  • Vec jesam

    glasova: 1 6,7%
  • Da, po prihvatljivoj ceni.

    glasova: 4 26,7%
  • Ne, imam dovoljno stila.

    glasova: 10 66,7%

  • Ukupno glasova
    15

Nona2

Iskusan
Poruka
6.356
Ako postoji aktivna tema, spojite.

Dakle, da li ste nekada koristile usluge licnog stiliste?
Kakva su Vasa iskustva?

Ukoliko niste, da li biste koristile po prihvatljivoj ceni?

Ja bih volela i rado bih nekom prepustila da se bavi kupovinom umesto mene.
Prezirem soping i volela bih da mi kaze neko strucan sta bi mi stajalo a sta ne.

Na fajveru ljudi to rade za 20$ ako neko misli da samo narodne pevacice mogu da priuste.
 
Ako postoji aktivna tema, spojite.

Dakle da li ste nekada koristile usluge licnog stiliste?
Kakva su Vasa iskustva?

Ukoliko niste, da li biste koristile po prihvatljivoj ceni?

Ja bih volela i rado bih nekom prepustila da se bavi kupovinom umesto mene.
Prezirem soping i volela bih da mi neko kaze neko strucan sta bi mi stajalo a sta ne.
tvoj stil je izraz tebe,,,zašto onda ne bi prepustila stilisti i da ti bira muziku, omiljena jela, knjige, filmove, stavove po svim životnim pitanjima i još da kuca umesto tebe po forumu?
 
Ako postoji aktivna tema, spojite.

Dakle, da li ste nekada koristile usluge licnog stiliste?
Kakva su Vasa iskustva?

Ukoliko niste, da li biste koristile po prihvatljivoj ceni?

Ja bih volela i rado bih nekom prepustila da se bavi kupovinom umesto mene.
Prezirem soping i volela bih da mi kaze neko strucan sta bi mi stajalo a sta ne.

Na fajveru ljudi to rade za 20$ ako neko misli da samo narodne pevacice mogu da priuste.
Soping bih rado iskljucila da mogu, zamara me i nekad jednostavno nemam zivaca da non-stop navlacim i svlacim odecu dok ne pronadjem nesto sto mi je udobno a pritom mi se svidi.
Ali sto ste stila tice, ne. Imam svoj stil i ne bih ga menjala.
 
To je precenjen stav. Vecina nas nije strucnjak za modu.
Stil moze biti los a neko ko ima stila moze da ti ukaze na to.
Mnogi ljudi nose stvari koje im ne stoje.


Uopsteno, ljudi placaju razne kouceve i zele da zvuce bolje, da budu bolji ljudi a zasto ne bi dobili savet i u vezi sa izgledom?
ok..probaj...ali pazi da sledeći savete drugih ne izgubiš sebe...ipak ne postojiš da bi se sviđala drugima nego da bi bila svoja...
inače razumem te potpuno da mrziš šoping...ni ja ga ne volim...
 
Evo nekih finih primera. Ne deluje mi da su bas izgubile sebe.

before-after-transformations-stylist-alexander-rogov-119-5dc40fadb1eb1__880.jpg
 
pa samo im je znacajno promenio frizuru a ne vidim nikakvu plastiku, samo jaca sminka

zene su u zrelijim godinama- nista spektakularno i neprepoznatljivo
ne sviđa mi se ni kako ih je stilista obukao...može to mnogo bolje...doduše ne znam koliki je budžet imao na raspolaganju...prva bi bolje izgledala da je zadržala staru košulju...druga nema figuru za odelo..treća je obučena kao imitacija pevačice iz 80 ih Blondie naprimer (koju volim), a četvrtoj je asimetrična košulja sa jednim rukavom a bez drugog totalni estetski promašaj po meni...
 
ne sviđa mi se ni kako ih je stilista obukao...može to mnogo bolje...doduše ne znam koliki je budžet imao na raspolaganju...prva bi bolje izgledala da je zadržala staru košulju...druga nema figuru za odelo..treća je obučena kao imitacija pevačice iz 80 ih Blondie naprimer (koju volim), a četvrtoj je asimetrična košulja sa jednim rukavom a bez drugog totalni estetski promašaj po meni...

Onoj drugoj bolje stoji haljina koju je imala nego odelo. Promašen je i kroj i boja.
Za onu prvu mi se dopada transformacija.
 
ova peta već izgleda dosta bolje posle rada stiliste.naročito lice je drastično bolje..a i zamenio je njen action movie hero stil nečim što je ok..košulja je doduše mogla da bude suptilnije odabrana...ne ide sa blejzerom...blejzer ide sa pantalonama i košulja ide sa pantalonama ali blejzer ne ide sa košuljom...
ni meni se ne dopada toliko izbor stiliste koliko je levi izbor jeziv, plus one siske, sacuvaj boze
 
Ako postoji aktivna tema, spojite.

Dakle, da li ste nekada koristile usluge licnog stiliste?
Kakva su Vasa iskustva?

Ukoliko niste, da li biste koristile po prihvatljivoj ceni?

Ja bih volela i rado bih nekom prepustila da se bavi kupovinom umesto mene.
Prezirem soping i volela bih da mi kaze neko strucan sta bi mi stajalo a sta ne.

Na fajveru ljudi to rade za 20$ ako neko misli da samo narodne pevacice mogu da priuste.
Nemaš frke,...stilizovaćemo te mi ovde za "đž"! 😁
Tema: nije to za mene. Nemam komplekse po tim pitanju, nosim šta ja volim i hoću i u čemu se dobro osećam.Za to mi stilista nije potreban.Eventualno za neku posebnu priliku ili kad imam baš neku dilemu.
 

Back
Top