Quantcast

licni podatci

aca5

Obećava
Poruka
69
Dali postoi neki servis na netu gde cu moci neke podatci od mog kompjutera smestiti tamo i po potrebi da ih tamo otvaram, razumese da to bude zakljucano i da mogu samo ja otvarati po potrebi, to bi doslo kao, kad nisam kod kuce na moj kompjuter a imam potrebe od nekih podataka i da otvorim na netu i da tamo nadjem sve sto mi treba od mog kompjutera?

aca5

Obećava
Poruka
69
Sto se tice pravopisa ocu, hvala na savetu, a sto se tice pitanje pokusacu jos jednom da objasnim, to bi doslo kao da svoj kompjuter ,, smestim,, negde na nekom servisu i da mi bude ,,dostupan,, bilo gde i bilo kad.

Ordinary Player

Iskusan
Poruka
6.040
lepo ti je preporucio paganko,ali ja bih preporucio live sky drive ,ima oko 25GB prostora koji ti nikada na brisu .ti samo pristupi msn nalogom i uploaduj sve sto hoces. tom sadrzaju pristupas sa bilo kog kompa,ima javne foldere i one pod sifrom. naravno ti tu ne pristupas sadrzaju tvog kompa,vec onoga sto si tamo ubacio,ako zelis pristup sadrzaju kompa tu moras da odradis nesto tipa remote control-a

aca5

Obećava
Poruka
69
Hvala Fox_87.A sto se tice pravopisa ja se duboko izvinjavam verovatno to je zbog toga sto srpski nije moj maternji jezik pa se nisam bas u trenutku dobro snasao zeleci da sto jasnije postavim pitanje, al ko zna shvatio me.Jos jednom hvala Fox.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.