Quantcast

Licna higijena

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.982
Nesto razmisljam i nismo bas cist narod a?ono u busu mnogo x nego bas vonja..al aj kao mozda su beskucnici..nego oni radnici koji idu na i sa posla onako fino pod gasom..inace ni zubi bas nisu svi na broju..i nesto slabo ljudi znaju da peru zube pravilno..ono sretnem lika ima mnogo kesha a fali mu po koji zub u glavi..pa ne kapiram kako mu nije bas toliko stalo do sebe..sad mogli bi da napisemo neke osnovne postupke za odrzavanje licne higijene..od pranja zuba do kupanja sta i kako treba koristiti..koje proizvode koristite koliko x dnevno..ili nedeljno..raspalite..zivela cistoca ona je pola zdravlja!!!:hvala:

gost 16798

Elita
Poruka
15.821
... sve vise dece dobija astmu jer nisu bila izlozena prljavstini i bakterijama....kao nedovoljno izlaganje prljavom okruzenju cini da imaju preterano pedantne odbrambene mehanizme koji ne znaju da naprave razliku izmedju opasnih supstanci i onih koje to nisu ...cudo jedno da ja ne dobih astmu :think:

gost 16798

Elita
Poruka
15.821
:hahaha:aj se malo uozbiljimo stae ovo niko da nesto zucne a tema cocacola razbija:lol:
...nije smesno uopste... gledam moje drugarice, puse, piju, jedu sta stignu, higijena ako stignu a ja ni kvake ne pipam pa mi stalno nesto fali... moja doktorica kad me vidi na vratima pozeleni... tesi me da pozitivna psihologija dobro utice na zdravlje samo kad se radi o kratkorocnim krizama... ti pozitivni, kojima nikad nista ne fali, umiru ranije od onih negativnih - vece su im sanse da ce piti, pusiti, probati sve i svasta i preuzimati rizike jer im zbog optimizma opasnosti izgledaju manje :think:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.