Quantcast

ЛИЦЕМЕРНО Кисић Тепавчевић у кафићу без маске (ФОТО)

комшија

Legenda
Poruka
57.212
1603265167842.png

ЛИЦЕМЕРНО Кисић Тепавчевић у кафићу без маске (ФОТО)

Сво лицемерје Кризног штаба испливало је на површину када је на Твитеру објављена фотографија докторке Дарије Кисић Тепавчевић која је седела у кафићу без маске, уживајући у својој цигарети. Да, говоримо о докторки која је пре неколико дана испред Кризнпг штаба обавестила јавност да је ношење маске обавезно чак и на отвореном простору. Остаје упитно да ли је кафић у којем је одмарала Кисић Тепавчевић безбедан или је можда она имуна на овај вирус? У сваком случају, докторка је демантовала себе, мада јој није први пут, на најгори могући начин.

1603265632156.png

09:08 21.10.2020.

– Кисић Тепачевић БЕЗ МАСКЕ у затвореном простору чувеног београдског кафића ЦЕГЕР… Данас око 12.30х… Али нас би да затвори ако не носимо МАСКЕ НА ОТВОРЕНОМ… ЛИЦЕМЕРИ – написао је твитераш који је поделио ову фотографију којом се докторка неће поносити.

– Корона важи за народ, а не за њу. Она зна. Ако не верујете, питајте Ђуру – гласи једна од коментара.

– Корона важи за народ, а не за њу. Она зна. Ако не верујете, питајте Ђуру – гласи једна од коментара.

– Зна она да јој маска не треба и да јој нико ниста не мозе, бар за сада – додаје твитераш.

– Она се не рачуна. Не рачунају се ни сви они око ње. Рачунамо се само ми, јер смо неурачуњива стока која ћути – сматра твитерашица.

Подсетимо, велиики број грађана је негодовао када је Кризни штаб саопштио да је ношење маске обавезно и на отвореном простору због чега је ова одлука преиначена у препоруку, али ни ипак није спречило докторку Кисић Тепавчевић да ужива у цигарети у затвореном кафићу.

link

"Лепа Херцеговка" је обична лажљивица. Она се никако не би изложила опасности, у то будите сигурни. Она зна да стварне опасности нема, али плаћена је добро да међу народом шири панику већ по потреби режима.

al bundy

Legenda
Poruka
61.664
šta tek pije u 12 uveče kad u podne cepa kriglu ko ništa
Meni je to prvo upalo u oči ,da cenjana doktorka ljušti pivo od podneva , što bi svakako bilo za pohvalu .
Mada mi kad bolje pogledam sliku to više liči na neku cd-vitu , guaranu , one voćne Knjaz bućkuriše i tako to smeće hemijsko,al nije ni to .Ustvari ta žuta tečnost na slici je ulje iz karafindla ispred čaše , a ni ne vidi se šta se nalazi u velikoj čaši ispred doktorke .

tadija001

Aktivan član
Poruka
1.477
Meni je to prvo upalo u oči ,da cenjana doktorka ljušti pivo od podneva , što bi svakako bilo za pohvalu .
Mada mi kad bolje pogledam sliku to više liči na neku cd-vitu , guaranu , one voćne Knjaz bućkuriše i tako to smeće hemijsko .Ustvari ta žuta tečnost na slici je ulje iz karafindla ispred čaše , a ni ne vidi se šta se nalazi u velikoj čaši ispred doktorke .
Gde si video da se sok pije iz štuca od 7 deci

al bundy

Legenda
Poruka
61.664
Gde si video da se sok pije iz štuca od 7 deci
Piju se sada ti novi smutiji , cedjeni vitaminski kokteli , ladan nes ... i nije 7 deci nego pola litre koliko ja vidim .
Iz mog iskustva sa dnevnim alkoholizmom koji treba uklopiti sa iole ozbiljnim i uglednim radnim mestom i socijalnim životom u skladu sa tim , u takvim situacijama se pije votka koja se malo "probuši" sa nekim sokom .Najbolje švepsom al ko šta voli ,može i džus neki ,borovnica , čisto da zamaskira i oboji . Ne primeti se , ne oseti se što je najvažnije ,a fino se dopinguješ , tj. održavaš ,za razliku od piva koje nije nimalo praktično za dnevne varijante u radno vreme ukoliko radiš sa ljudima -dokori , funkcioneri , advokati ,sudije,službenici ,profesori ...

tadija001

Aktivan član
Poruka
1.477
Piju se sada ti novi smutiji , cedjeni vitaminski kokteli , ladan nes ... i nije 7 deci nego pola litre koliko ja vidim .
Iz mog iskustva sa dnevnim alkoholizmom koji treba uklopiti sa iole ozbiljnim i uglednim radnim mestom i socijalnim životom u skladu sa tim , u takvim situacijama se pije votka koja se malo "probuši" sa nekim sokom .Najbolje švepsom al ko šta voli ,može i džus neki ,borovnica , čisto da zamaskira i oboji . Ne primeti se , ne oseti se što je najvažnije ,a fino se dopinguješ , tj. održavaš ,za razliku od piva koje nije nimalo praktično za dnevne varijante u radno vreme ukoliko radiš sa ljudima -dokori , funkcioneri , advokati ,sudije ...
Pivo izjutra je vadilica od prethodne noci.. Tek posle terapije od dva tri komada (zavisi da li si dipsoman ili samo hronicar), moze se preci na nesto konkretno, recimo votka sa celerovim stapicem itd.. Sokovi na "hangover" su zlocin za organizam.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.