Licemerje...DOKLE ???

tema:

Bata Kan-Kan treba da završi u bajboku ako je činio krivična dela, a busanje Kosovom, ne prihvata se kao argument za odbranu na sudu.......

Ne znam, čemu ismejavanje...
I one dve devojke što su krale u Knez Mihajlovoj isto su se pozivale na Kosovo....
I Džek Trbosek se može pozvati na Kosovo....


Kakve to veze ime?

Sad će objašnjenje, strpi se. :lol:
 
tema:

Bata Kan-Kan treba da završi u bajboku ako je činio krivična dela, a busanje Kosovom, ne prihvata se kao argument za odbranu na sudu.......

Ne znam, čemu ismejavanje...
I one dve devojke što su krale u Knez Mihajlovoj isto su se pozivale na Kosovo....
I Džek Trbosek se može pozvati na Kosovo....


Kakve to veze ime?


zato shto se i Mloha poziva na Kosovo....
zato shto se i JA mogu pozvati na Kosovo, ako danas "orobim" 100 radnji, a nije "Moleban"
 
Bata Kan-Kan treba da završi u bajboku ako je činio krivična dela, a busanje Kosovom, ne prihvata se kao argument za odbranu na sudu.......

Ne znam, čemu ismejavanje...
I one dve devojke što su krale u Knez Mihajlovoj isto su se pozivale na Kosovo....
I Džek Trbosek se može pozvati na Kosovo....


Kakve to veze ime?

Pa ocigledno da je pesnik hteo da kaze da je svako pozivanje na Kosovo licemerje i da je svako ko to cini licemer.
 
Pa ocigledno da je pesnik hteo da kaze da je svako pozivanje na Kosovo licemerje i svako ko to cini licemer.

Nisi dovršio tekst ;)


''Pa ocigledno da je pesnik hteo da kaze da je svako pozivanje na Kosovo licemerje i svako ko to cini je licemer ako to cini da bi svoju kriminalnu delatnost okrenuo na drugu stranu - ka patrijotama.''
 
Sramota je da se Buturovicu sudi za namestanje jedne utakmice, ako se znaju svi ostali njegovi zlocini ( sverc svega i svacega i jos mnoge mutne radnje ), bolje ga je onda pustiti da se ne smeje u celiji koja lici na apartman
 
Nisi dovršio tekst ;)


''Pa ocigledno da je pesnik hteo da kaze da je svako pozivanje na Kosovo licemerje i svako ko to cini je licemer ako to cini da bi svoju kriminalnu delatnost okrenuo na drugu stranu - ka patrijotama.''

Da je to bila poruka, onda bi bila korektna (mada je opet problem sto kriminalna delatnost nije dokazana, i verovatno nece biti u nekim od ovih slucajeva), ali posto znam od koga je dosla, znam i da to nije bila poruka. Prema tome, hvala, ali nemoj dovrsavati moje recenice.
 
Sramota je da se Buturovicu sudi za namestanje jedne utakmice, ako se znaju svi ostali njegovi zlocini ( sverc svega i svacega i jos mnoge mutne radnje ), bolje ga je onda pustiti da se ne smeje u celiji koja lici na apartman

A i to... Treba da ga satru za gomilu stvari. O situaciji na Petrovaradinskoj tvrđavi da ne pričamo.
 
Sve su to sitni igraci u poredjenju sa DS & G17 ministrima :D :P

52% naroda je glasalo za "I Kosovo i EU"; Premijer je bas uputio pitanje EU da nam kazu "kolika" je Srbija, pa da narodu u Srbiji malo objasni neke stvari ;) onako, crno na belo :D

Za 90te bar znamo kakve su bile, a sta nas ceka je neizvesnost, sto je mnogo strasnije i opasnije, nego da ne budemo plakali za 90tim k'o sto neki kukaju za 80tim i 70tim :P

pa, dobro
ajde ti nama, lepo, objasni KAKO VIDISH RESHENJE KOSOVSKOG PROBLEMA
Pitam te najozbiljnije, i molim te, nemoj da mi odgovorish PITANJEM
 
Oh jeste, jeste. Upravo je to poruka. A za dovršavanje, uvek sam tu da pomognem.

Izvinjavam se, ali moram da intervenišem....

Počelo je od izjave Bate Kan-Kana, preko Terzića, a stiglo je do nekog Mlohe i Lude...

Nemam nameru, da branim ni tog Mlohu, niti Ludu, ali sve mi liči na praznu demagogiju, gde koristiš izjave jednih da bi optužio druge, iako između njih nema direktne veze...Da bi se na kraju izveo zaključak da svako ko pomisli da Kosovo treba vratiti u sastavu Srbije, i za taj cilj se boriti- je licemer, lopov, kriminalac,.....

Mislim zar to nije licemerno.....
 
Sramota je da se Buturovicu sudi za namestanje jedne utakmice, ako se znaju svi ostali njegovi zlocini ( sverc svega i svacega i jos mnoge mutne radnje ), bolje ga je onda pustiti da se ne smeje u celiji koja lici na apartman

Jedan interesantan momenat.
Kako to da tek kada se neko uhapsi, odjednom svi znaju sta je radio, kada je radio, koliko je radio, s kim se radio, sve se zna! Dokaza, naravno nema, ali sta ce dokazi kada "carsija prica"?!?:confused: Sta ce bolji pravni dokaz od "cuo sam od jednog kome ja mlogo verujem" ?
Jesmo li to postali nacija Cvorovica?:cool:
 
Oh jeste, jeste. Upravo je to poruka. A za dovršavanje, uvek sam tu da pomognem.

Nije, nije. Ja posmatram siri kontekst, hocu reci, imam u vidu lik i delo gospodina El Muertea. Zbog toga mislim da moja interpretacija njegove namere nije bila pogresna.

Izvinjavam se, ali moram da intervenišem....

Počelo je od izjave Bate Kan-Kana, preko Terzića, a stiglo je do nekog Mlohe i Lude...

Nemam nameru, da branim ni tog Mlohu, niti Ludu, ali sve mi liči na praznu demagogiju, gde koristiš izjave jednih da bi optužio druge, iako između njih nema direktne veze...Da bi se na kraju izveo zaključak da svako ko pomisli da Kosovo treba vratiti u sastavu Srbije, i za taj cilj se boriti- je licemer, lopov, kriminalac,.....

Mislim zar to nije licemerno.....

Upravo o ovome i pricam.
 
Ove godine se vec pochetkom marta predvidja godishnja inflacija od 15%...a to je za 8,4% vishe od planirane...
Shta ce biti u oktobru???

90% nacije je pod kreditima...a dinar klizi...
ako se nastavi trenutno politichko ludilo...dinar prelazi granicu od 100 za 1 euro...brzo...

da li ce banke "uvazhiti" opravdanja svojih komintenata...da nisu vishe u mogucnosti da otplacuju kredite "zbog situacije na Kosovu"... jer, malo po malo, sve vishe "uticajnih" ljudi u drzhavi se veshto koristi "trenutnom situacijom"...
Pa vreme je da ti što su uzimali kredite vrate lovu...i to expresno.
 
Pa konsultuj krivični zakon i vidi koliko godina ćeš da guliš krompir i ribaš klonje u Sremskoj Mitrovici ili Padinskoj Skeli....
Za sto radnji MNOGO....

A patriotske pesme o Kosovu dozvoliće ti da pevaš tamo....samo da poštuješ propisana pravila...


a, ako kazhem...ne interesuje me to shto sam ojadio 100 radnji...interesuje me samo sudbina Kosova u ovom trenutku...
Kako mislish da ce me gledati...Mloha, Luda, Grobar, Musavi...'oce li reci...shta se napali na choveka u ovako teshkom trenu po Srbiju...vidite li da je i njemu teshko...ostav' te ga na Miru...:lol:
 
Da je to bila poruka, onda bi bila korektna (mada je opet problem sto kriminalna delatnost nije dokazana, i verovatno nece biti u nekim od ovih slucajeva), ali posto znam od koga je dosla, znam i da to nije bila poruka. Prema tome, hvala, ali nemoj dovrsavati moje recenice.


Srecice,
bash to shto ti je Jomini preveo, je bila PORUKA...i nema nikakve veze od koga je doshla...ne pravi o'ma greshku u koracima...nego obrati pazhnju samo na tu poruku...
 
ево бре каже Славка 69 дошла Цеца сад ће да пева Коштуљавом на увце у овако историјски судбоносном тренутку за наш народ

сећаш ли се лепи громе мој
 
Izvinjavam se, ali moram da intervenišem....

Počelo je od izjave Bate Kan-Kana, preko Terzića, a stiglo je do nekog Mlohe i Lude...

Nemam nameru, da branim ni tog Mlohu, niti Ludu, ali sve mi liči na praznu demagogiju, gde koristiš izjave jednih da bi optužio druge, iako između njih nema direktne veze...Da bi se na kraju izveo zaključak da svako ko pomisli da Kosovo treba vratiti u sastavu Srbije, i za taj cilj se boriti- je licemer, lopov, kriminalac,.....

Mislim zar to nije licemerno.....


Prochitaj PRVI post (moj) na ovoj temi...svi su navedeni...a chemu meshanje...pa svi se pozivaju iz svojih razloga na Kosovo...kako bi dobili u vremenu...kako bi se izvukli...chitaj od samog pochetka...sve je jasno...
 

Back
Top