Quantcast

Licemerje...DOKLE ???

gost 67981

Veoma poznat
Poruka
10.026
A shto ce od danas da bude Licemerja...slushacemo samo o Kosovu...
Mloha i Grobar rashirenih ruku trche u zagrljjaj...ali da ne bude kao "u onoj" reklami...:lol:

juche se neki klinac iz ulaza dere na svoje roditelje..."necu da idem u shkolu...dok se ne reshi pitanje Kosova"...
svako svoj problem vezuje za K....

alergicna

Iskusan
Poruka
6.805
Mloha i Grobar rashirenih ruku trche u zagrljjaj...ali da ne bude kao "u onoj" reklami...:lol:

juche se neki klinac iz ulaza dere na svoje roditelje..."necu da idem u shkolu...dok se ne reshi pitanje Kosova"...
a shta ce kad "potroshe"" Kosovo :?:

samo se bojim da ne predju na Vojvodinu:cry:

bash se neshto ""oshtre"" one patriJoe, uz "himnu"" :roll:
K----------RAJI----------SHNI----------CI-------------dje ce---------mo na prelooooooooooooo.............

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.648
misli BoTa kako da sprechi Mlohu da vodi srpski narod kao "Vodja" u provaliju...
SF...na kvadrat. U daljem pisanju koristiti sentencu "slusa BoTa..."

znao je da ce biti ...Najke mi...PC-ja mi...Parfema ti...
Znao je?!:shock: A nije prijavio?!:shock: Kako se tretira saucesnistvo u izvrsenju krivicnog dela?:cool: Clan 331. KZ

lepo objashnjeno sa tvoje strane...
sada znam zashto je na Veche Molebana stradala Parfimerija...
Mozda su mislile da je Markova pa se setile prica o 5.10. ?:cool: Ili je tada to bio "opravdan gnev naroda" ? Eh, licumuri..:roll:

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618

pametan mali.... na koga li se ugledao:lol::lol:

gdzd968

Primećen član
Poruka
942
Pa ''Kosovo'' je postala magična reč. Kao ''abrakadabra'' ili ''hokus pokus''. Laneš jednu patrijotsku u vezi Kosova i na tvojoj strani je bezmalo 50% pučanstva. U momentu amnezija na kriminal i tugu u zemlji.
Po toj istoj logici, staneš u red ispred američke, nemačke ili italijanske ambasade (da čekaš vize)...
Izdereš se protiv huligana koji su palili ambasade, malo popljuješ Koštunicu i Nikolića, diviš se Čedi, Kandićki i Biserko... i odmah dobiješ vizu preko reda...

Mislim, Jomini, ne preteruj...

gdzd968

Primećen član
Poruka
942
Vidish...a gde je u toj prichi Bata Kan-Kan?
Terzic
Dzaja
I Legija bi na "Kosovo"
sve poshten do poshtenijeg...
a 53% naroda hoce u EU ( od 03.02.2008.)...zbog boljeg, sigurnijeg i lepsheg zhivota...
a sa gore navedenim...i sa gomilom koju mogu da navedem...idemo u josh krvavije 90-te...
Pa očigledno je da ovi koje ti pominješ stvarno pričaju priče o patriotizmu jer, zna se... učili su od Arkana, Belog, Giške, Dugog i svih onih "heroja" koji su "ratovali" sa belom tehnikom i automobilima...

Međutim, post se pretvorio (kao i obično) u preterivanje... jer ja ne videh da je Legija zbog svoga "patriotizma" izašao iz zatvora ili da su mu smanjili kaznu...

gdzd968

Primećen član
Poruka
942
Komentar si karikirao nekim Monzama, Parizima... Znači neozbiljan si. EU je mogućnost boljeg i lepšeg života, mirnijeg. A Kosovo, i ako ostane deo Srbije nekim čudom (a neće, stvar je jasna - tako je i SFRJ htela da republike ostanu u okviru iste), Srbija nema nikakvu vlast dole. Baš kao što nema ni u Meksiku.
Pa jasno da je karikirao, kao što si i ti karikirao...
Je l' stvarno misliš da ćeš u EU mnogo bolje da živiš, ako nastaviš da radiš isti posao, ako se ne školuješ, ako ne znaš dva-tri strana jezika...
Ili je rešenje za bolji život da više radiš, da neprestano učiš, da se ne baviš politikom ni drugim "nevažnim stvarima" već da budeš mali robot koji ide na posao, radi kao crnac i dobro zarađuje...
Nego, koja je razlika u pravima i dužnostima bivših Republika SFRJ u odnosu na prava i dužnosti država u EU?

opšte dobro

Poznat
Banovan
Poruka
9.647
Nego, koja je razlika u pravima i dužnostima bivših Republika SFRJ u odnosu na prava i dužnosti država u EU?

ЕУ није основао Тиле

У ЕУ не постоји право на самопроглашење независности ех-ЈУ Сло Цро БиХ

У ЕУ се одлуке доносе концензусом једногласно, сви мора да гласају ЗА или Против

У ЕУ много неусаглашених закона између земаља чланица на нивоу саобраћаја,инфраструктуре,полиције,....... код република СФРЈ закони република у односу на Савезни устав су врло мало одударали

У ЕУ се зна ко је газда а у СФРЈ се није знало само те молим да ми не спомињеш титу као опаску на задњу реченицу

gost 67981

Veoma poznat
Poruka
10.026
1.
SF...na kvadrat. U daljem pisanju koristiti sentencu "slusa BoTa..."

2. Znao je?!:shock: A nije prijavio?!:shock: Kako se tretira saucesnistvo u izvrsenju krivicnog dela?:cool: Clan 331. KZ

3. Mozda su mislile da je Markova pa se setile prica o 5.10. ?:cool: Ili je tada to bio "opravdan gnev naroda" ? Eh, licumuri..:roll:

1. Slushao BoTa...proshlo vreme...

2. i W. Churchill je znao da ce Japanci da napadnu Amere '41.
ali je mudro cutao...i ushao u istoriju...

3. 8 godina ne kupanja...svaka im chast...pa takav smrad se ni sa 100 obijenih parfimerija "nemere"...:lol:
05.10.2000. je stradala , ali Stradala samo Markova radnja...
a na "sveti Moleban drp " pun q.urac ne Markovih radnji...Vel'ka razl'ka...

gost 67981

Veoma poznat
Poruka
10.026
Pa očigledno je da ovi koje ti pominješ stvarno pričaju priče o patriotizmu jer, zna se... učili su od Arkana, Belog, Giške, Dugog i svih onih "heroja" koji su "ratovali" sa belom tehnikom i automobilima...

Međutim, post se pretvorio (kao i obično) u preterivanje... jer ja ne videh da je Legija zbog svoga "patriotizma" izašao iz zatvora ili da su mu smanjili kaznu...[/QUOTE]

U sluchaju pobede na izborima SRS-DSS-NS-SPS...videcesh...ako ne prvi dan...onda drugi...

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.437
Jucherashnja izjava Bate Kan-Kana...
..."Mene ne brine ovo za chega me optuzhuju ( za nameshtanje utakmica, korupciju ), mene jedino brine jednostrano proglashenje nezavisnosti Kosova"...

Z. Terzic ce najverovatnije ( zbog svojih "chistih poslova" ) odrzhati sednicu FSS u Kosovskoj Mitrovici sledece nedelje...Ako je K. Mitrovica teritorija Srbije, da li ce biti uhapshen...?

Svoj mizeran trenutni rejting, Mloha i Luda takodje "leche" kroz pitanje Kosova...

Znachi...Da, svako, ko je u bilo kakvom problemu pred policijom, glasachima, sudom...u ovom trenutku, sebe "shtiti" od tih istih koji ih "proganjaju" sa rechima " nishta nije vazhno...vazhno je Kosovo"...
Dokle ce se u ovoj drzhavi i gubitnici i najveci kriminalci skrivati od REALNOSTI ( glasacha i policije ) koristeci slogan KOSOVO...

das vredeo ne bi bio el muerte pa josh i licemeran... sho ne reche da i velja, bidza i raka oce sad u tu Jevropu :)