lice ili telo?

ajde da se ne foliramo!sve prvo primetimo nekog lepog tipa-mislim u faci pa tek onda se zainteresujemo za pricu sa njim.mislim bas ti znas kakav je njemu mozak ako ne priogovoris sa njim!
prvo faca,pa onda prica pa ako je smarac bezi od njega
 
Mala roze Maca:
ajde da se ne foliramo!sve prvo primetimo nekog lepog tipa-mislim u faci pa tek onda se zainteresujemo za pricu sa njim.mislim bas ti znas kakav je njemu mozak ako ne priogovoris sa njim!
prvo faca,pa onda prica pa ako je smarac bezi od njega

ti pricas samo sa lepim tipovima?
 
malena_81:
Mislim da je bolje ovo prvo,biti dobro gradjen,a faca i nije tako vazna.Kad bi sve zene gledale samo u facu sta bi radili ovi ruzni muskarci :)

Aoooo,bas si lupila...Znaci tebi treba jedan momak koji ima lijepo tijelo a da se ne moze gledat kolko je ruzan.Kad pricas sa momkom ne gledas mu u guzicu nego u oci lice...
 
Pa da, bolje je lepa faca :lol:
Musko telo se da srediti (lakse nego zensko), osim ako nije neki metar i zilet, a faca ostaje(ne racunam sad operacije-moze da izgleda jos gore)
Zamisli- decko ti je toliko ruzan da te blam da ga upoznas sa prijateljima, roditeljima :twisted: Ma, salim se, nije ni sve u lepoti...Ima nesto i u parama :twisted: :twisted: :twisted:
 
slatko volim :)):
Pa da, bolje je lepa faca :lol:
Musko telo se da srediti (lakse nego zensko), osim ako nije neki metar i zilet, a faca ostaje(ne racunam sad operacije-moze da izgleda jos gore)
Zamisli- decko ti je toliko ruzan da te blam da ga upoznas sa prijateljima, roditeljima :twisted: Ma, salim se, nije ni sve u lepoti...Ima nesto i u parama :twisted: :twisted: :twisted:

Sestro lupas - zasto bi neko bio sa ruzim deckom ako ga se stidi-uopste sto bi bila sa nekim ako ga se stidis (bar mi zene smo uvek sa nekim ko nas privlaci na neki nacin i koga volimo-nikad nismo uz nekoga reda radi ako nas ne privlaci i ne volimo ga)? Ako si vec sa nekim treba da se ponosis sa njim pred svima koje poznajes a ne da ga krijes i da te blam jer to je bas sebicno i pokvareno! Imas li ti uopste decka kad tako pricas? Bas nezrelo razmisljanje!!! A lepota i nije najvaznija stvar; vaznija je njegova pamet da li je dobar i da li te voli. Sta ce mi muskarac lep kao lutka koji je kreten, glup i ne postuje me-a veoma puno je takvih!?
 
I lice i telo. Ne mora biti klasicni lepotan, ali ukoliko mi se nedopadaju i lice i telo, ne moze me privuci. Ipak, psiha je najbitnija, ali to je nesto sto dolazi kasnije. Prvi utisak se uglavnom svodi na izgled.
 
Neko ko je mozda vecini ruzan, nekom moze biti lep. Ja verujem da za svakog postoji bar jedna osoba kojoj se svidja (hm, nerazumljiva recenica?). Poenta: O kojoj vi lepoti uopste pricate!?

Meni je bitno da je visok i sladak u faci (za mene, sta me briga sta drugi kazu), a sto se tela tice, vise mi je bitan opsti utisak, silueta, da tako kazem, a ne koliki mu je koji misic i slicno. Mislim da se svako zaljubljuje u necije lice, a ne u telo, ali nije da nije bitno. Meni je jako bitna visina, jer sam ja visoka.
 
E, ljudi a šta je sa "hemijom"?
Naravno da ne treba da izgleda kao Vudi Alen, ali valjda vas je nekad privukao i neko ko ne spada u kategoriju "maneken".
Ja volim one koji imaju lepe zube i osmeh, pa kad se nasmeju imaš utisak da im se i oči smeju (valjda će nekom biti jasno šta je pisac hteo da kaže), a građa samo treba da bude skladna i po mogućstvu da nema krive noge.

POENTA JE DA NA PRVI POGLED IZGLEDA PRISTOJNO.
 
d-mol:
E, ljudi a šta je sa "hemijom"?
Naravno da ne treba da izgleda kao Vudi Alen, ali valjda vas je nekad privukao i neko ko ne spada u kategoriju "maneken".
Ja volim one koji imaju lepe zube i osmeh, pa kad se nasmeju imaš utisak da im se i oči smeju (valjda će nekom biti jasno šta je pisac hteo da kaže), a građa samo treba da bude skladna i po mogućstvu da nema krive noge.

POENTA JE DA NA PRVI POGLED IZGLEDA PRISTOJNO.

Pa zar nisam ja to isto rekla, samo drugim recima?

Meni se retko kad i svideo neko iz kategorije "maneken".

Kad se vec prica o prvom utisku, normalno da se ne moze upoznati necija licnost na osnovu izgleda, ali dosta toga odaje karakter. Odmah se, bar grubo, mogu odrediti neke osnovne crte karaktera i, po meni, tu se tom prvom utisku slobodno moze verovati.

Znaci: bitna je i licnost na prvi pogled!
 
Jeste,ili ti se svidi ili ne ,onako u globalu,...
A ono na sta ja najvise obracam paznju pri prvom susretu je ponasanje-gestikulacija,pokreti,nacin na koji prica,naglasak,boja glasa...neverovatno je koliko takve stvari mogu i da privuku i da odbiju.
 

Back
Top