Quantcast

Letovanje na Krimu

a bre Milun

Veoma poznat
Poruka
13.630
planiram da dogodine idem na letovanje na Krim pa me interesuju iskustva onih koji su tamo vec bili na letovanju.
Kako se dolazi do tamo, gde je najbolje, koji deo leta je jaoptimalniji, kakva je klima, cene, kakva klopa, nocni zivot, jel bolje u Hotel il u domaci smestaj, kako je sa rent-a-car, imali lopova, nasilnika, ..............idem sa decom pa mi je veoma vazno da znam sta me tamo ceka.
Tema je i politicke prirode jer je Krim u svetu politicki daleko poznatiji nego cuveni KRIMSKI SAMPANJ.

radyu5

Poznat
Poruka
9.101
planiram da dogodine idem na letovanje na Krim pa me interesuju iskustva onih koji su tamo vec bili na letovanju.
Kako se dolazi do tamo, gde je najbolje, koji deo leta je jaoptimalniji, kakva je klima, cene, kakva klopa, nocni zivot, jel bolje u Hotel il u domaci smestaj, kako je sa rent-a-car, imali lopova, nasilnika, ..............idem sa decom pa mi je veoma vazno da znam sta me tamo ceka.
Tema je i politicke prirode jer je Krim u svetu politicki daleko poznatiji nego cuveni KRIMSKI SAMPANJ.
Najoptimalnije, ali pazi, najoptimalnije, ali pazi još jednom najoptimalnije, ma šta je to najoptimalnije? Najoptimalnije je da ideš u Decembru na letovanje na Krim. Ima da se iskupaš za sve pare. PAre ne moraš da nosiš jer su ležaljke za džabe, a barovi na plažama ne rade.

Trust no one

Poznat
Moderator
Poruka
7.240
Kolega,ne znam sta ce ti to...
Ako znas ruski,procitaj na njihovim sajtovima o Krimu,Rusi masovno idu u Egipat,Tursku,CG,Kipar,Vijetnam,Kinu...
U svemu gore od Crne Gore,po svim cinjenicama,cene skoro kao na Ibici,a ni blizu Grcke obale ni more,ni vanpansionska organizacija...
Lopova i nasilnika ima svuda,ni manje ni vise nego bilo gde.Mada dzeparosa i secikesa ima na izvoz.Ako se resis da ides tamo ipak,izbegavaj da sedis sa "bracom" i pijes,ili da sedis sa njima kad su pijani.
Krim je u Rusiji, gde je bezbednost na najvisem nivou.
Kao u svugde uvek ima nekih malih lopova i nepravilnosti ali nista strasno.
Ko te bre slagao to kolega?
U Rusiji ces najbrze dobiti najteze batine u zivotu,ako ne pazis sa kim sedis ili gde setas.A kao stranac si pred zakonom nula....

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.055
Tamo možeš samo avionom preko Moskve a to ti je u startu skuplje nego 10 dana u Grčkoj i to na Krfu pa još na to dodaj cenu aranžmana pa nek je i privatni smeštaj a ne zaboravi da pričamo još uvek o sssr turističkoj infrastrukturi (ali ako to voliš....), pa dodaj užasnu hranu i Crno More koje je biću blag... odvratno naspram Jonskog,Egejskog ili Jadranskog pa dodaj da ćeš biti okružen Rusima i ruskim turistima koji su jedan poseban svet za sebe i recimo samo da slabo odgovaraju idealizovanim pogledima na "ruski narod" u koje je ovdašnji svet beznadežno ubeđen...i shvatićeš možda zašto i sami Rusi idu leti čak i u Cg da ne pominjemo Tursku,Tajland,Španiju.Grčku i ostale zemlje gde ne može da se živi od njih na plaži.
I ni na kraj pameti im nije da letuju kod "kuće"
Ali ako želiš....booking.com i juri jeftine letove.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
39.431
А бре, Милуне, не зајeбавај. Ако 'оћеш да јeбеш младе рускиње у дупе, а знам да 'оћеш, најближа и најбоља варијанта ти је Сунчев брег.

Има да их дереш од кyрца, а неће се много истрошиш.

DOC HOLLIDAY

Legenda
Poruka
59.067
Kolega,ne znam sta ce ti to...
Ako znas ruski,procitaj na njihovim sajtovima o Krimu,Rusi masovno idu u Egipat,Tursku,CG,Kipar,Vijetnam,Kinu...
U svemu gore od Crne Gore,po svim cinjenicama,cene skoro kao na Ibici,a ni blizu Grcke obale ni more,ni vanpansionska organizacija...
Lopova i nasilnika ima svuda,ni manje ni vise nego bilo gde.Mada dzeparosa i secikesa ima na izvoz.Ako se resis da ides tamo ipak,izbegavaj da sedis sa "bracom" i pijes,ili da sedis sa njima kad su pijani.

Ko te bre slagao to kolega?
U Rusiji ces najbrze dobiti najteze batine u zivotu,ako ne pazis sa kim sedis ili gde setas.A kao stranac si pred zakonom nula....
Moja iskustva su drugacija, nisu velika ali su bila veoma prijatna...
Nemam zamerku ..

a bre Milun

Veoma poznat
Poruka
13.630
daklem, generalno, imal neko ko je tamo bio a da nije ni rusofil a ni natofil?
To sto rusi idu po svetu , to je normalno. Znam jednog splicanina koji za zivota nije letovao u Dalmaciji. Uvek je birao destinacije u Istri, Italiji, Grckoj.
Pa i kad imas lepu i seksepilnu zenu, vremenom ti dosadi..........i dok nju salecu hiljade muskaraca ti juris babe. To ti je ljudska baksuzna narav.
Ovi sto pisu lose o Krimu....ne znam, ne deluju bas uverljivo. Jasno mi je da po mentalitetu krimski rusi nisu isto sto i moskovski rusi........blizi su turcima, tatarima.......ko nasi srbi iz Pirota sto su blizi bugarima nego sumadincima..........ali ne verujem da su toliko primitivni i divlji ...kao na primer crnogorci.......
Ne ocekujem kosmopolitski mentalitet , cistocu , mega ponude na polju vanpasionske potrosnje, glamur..........jedne Azurne obale..........ali upravo zato i zelim da idem na Krim..........da se osecam jednostavno, oslobodjen protokolarnosti zapadnog mentaliteta, da ne pazim sa kojom casom pijem crveno a sa kojom casom belo vino, da se opustim...........i da se stvarno odmorim u toj jednostavnosti (bar pretpostavljam da je taj svet prirodan i jednostavan).
Daklem , ovi sto opisuju taj "divlji i primitivan" Krim, hvala im......upravo to trazim. U kafane ionako ne zalazim.......a inace, debele batine mozes dobitit i od pijanih engleza u pabu, negde u provinciji Cornwalla...........za ove sto me navode na nemoral , da kresem mlade ruskinje, to mogu i Turskoj i u Grckoj.........ima ih svuda............

al izgleda da ovde na forumu nema nikoga ko je tamo bio pa da mi da sire informacije. Drugo, zar bas mora preko Moskve da se leti za Krim? Nema nesto krace?

Trust no one

Poznat
Moderator
Poruka
7.240
Brate nisam bio na Krimu ali sam 11 god. u Rusiji,od Kalinjingrada do Vladivostoka. Mislis li da to nije dovoljno?
Primitivniji su i divljiji mnogo od Crnogoraca,videces i sam.A koliko znam najbliza opcija ti je preko Moskve,zato sto tamo ne leti niko drugi ozim Ruskih aviokompanija.Mozda da letis preko Sankt-Peterburga ali je to jos dalje,mozda bude jeftinije.
Sta da ti kazem,videces i sam,kako vidim ti si bas resio da odes medju 'bracu'. Sta god da resis,sretan put,i ako ti neki jos savet treba,pisi,ja cu ti rado odgovoriti ili pomoci.