letos

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma da bre
ne mogu ti ja da idem po tim nekih Heladama, Otomanskim imperijama i slicno
meni treba jezik moj i luda turisticka srpska krv
a tirkizna mora i beli pesak kad budem udata, porodicna zena :)
 
mislim, nikad nece nasa zemlja biti socio-ekonomski raj kao Drzave, j.ebeno savrsena neposredna demokratija kao Svajcarska, balkanski tigar ili slicno
cemu zaludjivanje tim imperijalistickim osvetnickim teznjama
voli svoju zemlju makar bila j. ebeni pupak sveta, Srbija je nista al me to ne sprecava da volim nista
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top