milicica&decko

Aktivan član
Poruka
1.888
Da li leti nosite brus?
Pre nekoliko godina nisam mogla da zemislim da odem na kafu ili negde bez brusa. Ponekad istrčim do lokalne piljare ako mi zafali nesto za spremeanje.

Juče sam se dogovorila sa dve prijateljice da se vidimo na kafici u lokalnoj kafeteriji. Kazem sebi e baš ću da izađem bez. A primetila sam po gradu da ima po neka da ne nosi (mislim češće nego do sada). Ipak sam spakovala brus u torbicu(naravno ako mi baš budecneugodno da trknem u wc da ga namontiram).
Njih dve su več bile stigle. Kad imam šta da vidim i ova jedna moja prijateljica isto nije obukla brus. Tako smo se slatko ismejale....
U principu obe smo odabrale neke maičice preko kojih se nije mnogo ni peimećivalo. A toliko smo se skoncentrisale na razgovor da i nismo obratili pažnju da li je neko primetio da smo se "oslobodile".
Mada su me "prekorele" kada sam im rekla da sam za svaki slučaj ponela u torbici.

push-up-brushalter-006880-prednje-kopcanje~2206.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Фасцинантне су ми жене којима не смета, видим их попут оних које се викендом ујутро иако не иду нигде пресвуку и наставе јутро у кући.
А ја ландарам без бруса, а ако га носим чим уђем у улаз извлачим кроз рукав, и по кући идем у мајици и гаћама, а ако неко позвони на врата отворим и тако :lol:
Или једноделни купаћи на плажи. Како!? :lol:
 
Имамо комшиницу, жена туче сигурно 70 и неку. Једна од оних смарача што све виде, чују... нама видео надзор не треба. И срећем је до продавнице, контејнера... без бруса. Види се да је била лепа жена, али сисићи и сада пркосе:lol::heart: Баш ми нешто слатка тако разуздана бакица!:heart:
 
Sjajna tema!
U mlađim danima ga nisam skidala, čak sam neretko i spavala u njemu. Pa postepeno, prvo prestala da spavam, posle proredila kod kuće, sad kod kuće praktično i ne nosim, smeta mi. Nosim kad je nešto providno, ne želim da budem nepristojna. I kad idem negde. Zimus sam imala nešto kao lični izazov, da ne nosim nedelju dana. Doduše, nosila sam ga u torbi, šta znam.

Inače, mnogo mi se sviđa bralette, brus je, a nije, nema žice i skroz je seksi. To mi je projekat za leto, čim prođe upis. Za sad gledam slike i proučavam kako se šije i šta mi sve treba. Nadam se uspehu i da napokon imam veš koji mi zaista prija, po meri. Pa ko zna, možda i bude nešto, znam da nisam jedina kojoj brusevi kao takvi ne prijaju.
 
Sjajna tema!
U mlađim danima ga nisam skidala, čak sam neretko i spavala u njemu. Pa postepeno, prvo prestala da spavam, posle proredila kod kuće, sad kod kuće praktično i ne nosim, smeta mi. Nosim kad je nešto providno, ne želim da budem nepristojna. I kad idem negde. Zimus sam imala nešto kao lični izazov, da ne nosim nedelju dana. Doduše, nosila sam ga u torbi, šta znam.
jel to jer sa godinama postajemo da nam sve smeta? :D
 
jel to jer sa godinama postajemo da nam sve smeta? :D
Pre bih rekla da nemamo vise ni volje ni zivaca da trpimo ono sto nam oduvek smeta.
Meni je brus uvek smetao, korpe, zice koje bodu i ostale sprave za mucenje.
Nije bilo veceg olaksanja nego kada ga skinem.
Sada nosim korpe kad hocu da mi garedoroba lepse stoji.... inace nosim sportsku varijantu bez sunđera i korpi.
Da mi smeta, smeta mi. Ali ne mogu bez njega.
I gace mi smetaju, posebno nocu.
 
Pre bih rekla da nemamo vise ni volje ni zivaca da trpimo ono sto nam oduvek smeta.
Meni je brus uvek smetao, korpe, zice koje bodu i ostale sprave za mucenje.
Nije bilo veceg olaksanja nego kada ga skinem.
Sada nosim korpe kad hocu da mi garedoroba lepse stoji.... inace nosim sportsku varijantu bez sunđera i korpi.
Da mi smeta, smeta mi. Ali ne mogu bez njega.
I gace mi smetaju, posebno nocu.
Па скини их ноћу, побогу :lol:
Ја спавам гола + направим промају. Не волим спавање под климом.
 

Back
Top